Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

TILBURG (ANP) - Willem II heeft onderin de Eredivisie een belangrijke overwinning behaald. Het elftal van trainer Zeljko Petrovic versloeg RKC Waalwijk met 1-0. Vangelis Pavlidis maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt in Tilburg, waar voor het eerst sinds september weer een beperkt aantal toeschouwers welkom was.

Willem II blijft vijftiende met 25 punten. RKC Waalwijk staat een plaats hoger met 26 punten. Willem II heeft nu 3 punten meer dan nummer 16 VVV-Venlo en 4 punten meer dan nummer 17 FC Emmen. Die twee clubs komen dit weekeinde nog in actie. De nummer 16 moet play-offs spelen om handhaving veilig te stellen, de nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.

De zege van Willem II was verdiend. Onder aanvoering van de 2000 enthousiaste fans zette de thuisploeg RKC direct onder druk. Sven van Beek leek de score in de 26e minuut te openen, maar hij kopte de bal tegen de lat.

Ook in de tweede helft bleef het initiatief bij Willem II. Pavlidis schoot de bal in de 54e minuut eerst nog tegen spits Kwasi Wriedt aan. In de rebound was hij wel trefzeker. Willem II liet daarna na om verder uit te lopen. RKC was via invaller Sylla Sow in de buurt van de gelijkmaker, maar keeper Arijanet Muric redde.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

1 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

1 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

9 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

11 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

14 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

17 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

19 uur geleden