Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

TILBURG (ANP) - Willem II heeft onderin de Eredivisie een belangrijke overwinning behaald. Het elftal van trainer Zeljko Petrovic versloeg RKC Waalwijk met 1-0. Vangelis Pavlidis maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt in Tilburg, waar voor het eerst sinds september weer een beperkt aantal toeschouwers welkom was.

Willem II blijft vijftiende met 25 punten. RKC Waalwijk staat een plaats hoger met 26 punten. Willem II heeft nu 3 punten meer dan nummer 16 VVV-Venlo en 4 punten meer dan nummer 17 FC Emmen. Die twee clubs komen dit weekeinde nog in actie. De nummer 16 moet play-offs spelen om handhaving veilig te stellen, de nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.

De zege van Willem II was verdiend. Onder aanvoering van de 2000 enthousiaste fans zette de thuisploeg RKC direct onder druk. Sven van Beek leek de score in de 26e minuut te openen, maar hij kopte de bal tegen de lat.

Ook in de tweede helft bleef het initiatief bij Willem II. Pavlidis schoot de bal in de 54e minuut eerst nog tegen spits Kwasi Wriedt aan. In de rebound was hij wel trefzeker. Willem II liet daarna na om verder uit te lopen. RKC was via invaller Sylla Sow in de buurt van de gelijkmaker, maar keeper Arijanet Muric redde.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

5 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

5 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

5 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

5 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

7 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

7 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

9 uur geleden