Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

Pavlidis bezorgt Willem II kostbare zege op RKC Waalwijk

TILBURG (ANP) - Willem II heeft onderin de Eredivisie een belangrijke overwinning behaald. Het elftal van trainer Zeljko Petrovic versloeg RKC Waalwijk met 1-0. Vangelis Pavlidis maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt in Tilburg, waar voor het eerst sinds september weer een beperkt aantal toeschouwers welkom was.

Willem II blijft vijftiende met 25 punten. RKC Waalwijk staat een plaats hoger met 26 punten. Willem II heeft nu 3 punten meer dan nummer 16 VVV-Venlo en 4 punten meer dan nummer 17 FC Emmen. Die twee clubs komen dit weekeinde nog in actie. De nummer 16 moet play-offs spelen om handhaving veilig te stellen, de nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.

De zege van Willem II was verdiend. Onder aanvoering van de 2000 enthousiaste fans zette de thuisploeg RKC direct onder druk. Sven van Beek leek de score in de 26e minuut te openen, maar hij kopte de bal tegen de lat.

Ook in de tweede helft bleef het initiatief bij Willem II. Pavlidis schoot de bal in de 54e minuut eerst nog tegen spits Kwasi Wriedt aan. In de rebound was hij wel trefzeker. Willem II liet daarna na om verder uit te lopen. RKC was via invaller Sylla Sow in de buurt van de gelijkmaker, maar keeper Arijanet Muric redde.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

7 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

7 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

18 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

19 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

21 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

22 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

23 uur geleden