Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Patriots willen gestopt NFL-icoon Brady voor één dag vastleggen

Patriots willen gestopt NFL-icoon Brady voor één dag vastleggen

FOXBOROUGH (ANP) - De beroemde American footballer Tom Brady maakte woensdag bekend dat hij stopt, maar toch kan hij nog een contractvoorstel tegemoet zien. New England Patriots wil de 45-jarige Brady voor één dag vastleggen, zodat hij zijn carrière officieel afsluit bij de club waarmee hij zes keer de Super Bowl won.

"Hij is en blijft voor altijd een 'Patriot'", zei clubeigenaar Robert Kraft op CNN. "We gaan hem terughalen. Niet alleen ik wil dat, al onze fans schreeuwen erom. We gaan alles doen wat in onze macht ligt om Tom terug te halen, zodat hij afzwaait als een Patriot-speler. We willen hem nog vele jaren eren", aldus de 81-jarige miljardair.

Brady wordt gezien als de beste quarterback ooit in de National Football League (NFL). De Amerikaan speelde vrijwel zijn hele carrière voor New England Patriots. In 2020 stapte hij over naar Tampa Bay Buccaneers, waarmee Brady in zijn eerste seizoen opnieuw de Super Bowl won. Vorig jaar kondigde Brady zijn afscheid aan, maar daar kwam hij al snel op terug. Het American football-icoon ging nog een jaar door bij de Buccaneers. Woensdag liet hij in een videoboodschap weten nu echt te stoppen.

"Ik kom meteen ter zake: ik ga voorgoed met pensioen", aldus Brady. "Ik weet dat de mededeling vorige keer nogal een ding werd, dus toen ik vanmorgen wakker werd dacht ik: ik druk gewoon op record en laat het jullie eerst weten."

Meer uit Sport

Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 uur geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

10 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

11 uur geleden
Van der Poel: mijn koers was voorbij in Bos van Wallers

ROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.

11 uur geleden
Van Aert klopt Pogacar in Parijs-Roubaix, Van der Poel vierde

ROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.

12 uur geleden
Tennisster Andrejeva wint WTA-toernooi van Linz

LINZ (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft het WTA-toernooi van Linz gewonnen. De Russin was in de finale in drie sets te sterk voor de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Russin Anastasia Potapova: 1-6 6-4 6-3.

12 uur geleden
Nederlands kampioen marathon Tesfu gedragen door het publiek

ROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.

14 uur geleden