Patrick en Marianne leven als God in Frankrijk
SINT-ANNALAND - Patrick en Marianne Jungbeker (voorheen woonachtig in Sint-Annaland) jaagden hun droom na en zijn sinds vorig jaar eigenaar van een uniek stukje Frankrijk. Eerder woonde het stel met hun dochter en zoon jarenlang bij de molen in Sint-Annaland.
“We zijn zo’n tien jaar bezig geweest met de wens om te emigreren en in het buitenland iets op te starten. Iets waarbij we gasten konden ontvangen in een mooie ongedwongen sfeer, het liefst op het platteland en voorwaarde was met beter weer dan in Nederland”, leggen Marianne en Patrick uit. Er werd gedacht aan Spanje omdat hun dochter daar woonde maar door de coronacrisis besloot het stel een locatie te zoeken wat vanuit Nederland beter aan te rijden was. Uiteindelijk kwamen zij terecht in de Dordogne.
Daar kochten zij een voormalig Frans huis met een koeienstal erbij. In juni 2021 startte de grote verbouwing en in slechts vier weken tijd realiseerde het stel hun droom ‘Domaine de Pamadera.’. Eind juni werden de eerste gasten al verwelkomt. Marianne vertelt,” Ondanks corona hebben we een mooi eerste seizoen kunnen draaien met voor ons veel gasten, wij hadden namelijk nergens op gerekend. De complimenten van de gasten over de sfeer, de gastvrijheid, het eten en de geweldige vakantie die de mensen hadden gehad, was voor ons een teken dat we op de goede weg waren en de ingeslagen weg voort konden zetten”.
Marianne en Patrick bieden het totaalplaatje aan. Er is keuze uit het huren van een Gîte, kamers of een appartement. Ook voorzien zij hun gasten van overheerlijke driegangenmenu’s, lunch en ontbijt. Alles wordt door hen zelf tot in de puntjes verzorgd. “Wij vermaken de gasten bij gezellige avonden met elementen zoals jeu des boules competitie, een thema-avond, gezelschap spellen, een potje darts of snooker, kampvuur en nog zoveel meer. Overal in de mooi aangelegde tuin zijn er hoekjes, zitjes, loungebanken en hangmatten gemaakt zodat de gasten op heel veel verschillende plekken kunnen genieten van de sfeer en prachtige bloemen en planten in onze tuin. Omgeven door die mooie planten en bloemen ligt ons zwembad van 5 bij 10 meter met daarachter onze Airtrampoline. Alles is zo aangelegd dat rust, ruimte en natuur samengaat met activiteit en gezelligheid. Ook aan ontspanning is gedacht met naast een sauna en hottub ook een jacuzzi om eens lekker te relaxen,” vertelt Marianne enthousiast.
Op dit moment verblijft Patrick het hele jaar door in Dordogne, Marianne verblijft op dit moment nog in Nederland maar hoopt volgend jaar ook naar hun prachtige plekje te verhuizen.
Het stel weet niet of ze of zij oud willen worden in Frankrijk. “Je kan nooit zover vooruitkijken en we weten niet wat onze gezondheid brengt dus we hebben gezegd, laten we dit 5 jaar doen, daarna een kop koffie drinken en kijken of we het leuk genoeg vinden… en anders komt er misschien wel wat anders op ons pad, wie zal het zeggen?! Leef vandaag zoals je wilt dan heb je morgen geen spijt! “, aldus Marianne en Patrick.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
8 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
11 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden