Pasveer ziet Vitesse tegen Ajax niet gewenste niveau halen
ROTTERDAM (ANP) - Remko Pasveer leek uit te groeien tot de man van de wedstrijd van de bekerfinale tussen zijn Vitesse en Ajax, totdat David Neres in blessuretijd de eindstrijd besliste voor de club uit Amsterdam (1-2). "Dat doet pijn", zei de doelman. "Maar het is denk ik ook niet goed dat een keeper tot de betere spelers van de ploeg hoort. "
"Ik bedoel eigenlijk te zeggen, dat we niet zo goed hebben gespeeld als we kunnen", zei Pasveer. "We leden te veel balverlies en speelden niet ons beste spel. Ik weet niet hoe dat komt. Misschien was het de spanning van een finale."
Pasveer hield zijn ploeg met fraaie reflexen lang in de wedstrijd. Hij verijdelde grote mogelijkheden van Davy Klaassen, Ryan Gravenberch en Antony. "Maar daar heb je nu niets aan", zei hij. "Uiteindelijk was het niet genoeg."
Jacob Rasmussen bewees Vitesse in de 86e minuut een slechte dienst met een harde overtreding op Antony, die hem op een rode kaart kwam te staan. "Ik weet niet of het een gele of rode kaart was", zei Pasveer. "Maar Ajax speelt het beste positiespel van Nederland. Dan krijg je het met tien man erg lastig."
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
13 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
18 uur geleden