Pastoor volgt Verbeek op als trainer Almere City FC
ALMERE (ANP) - Alex Pastoor keert als trainer terug in de Nederlandse competitie. De 55-jarige geboren Amsterdammer gaat in de eerste divisie aan de slag bij Almere City FC, waar hij de opvolger is van de onlangs ontslagen Gertjan Verbeek.
Pastoor begint na de winterstop bij Almere. Tot die tijd blijft Tim Bakens hoofdtrainer. Bakens gaat Pastoor samen met Hedwiges Maduro en Serge van den Ban assisteren.
"Almere City staat te boek als een frisse club met een gezonde ambitie. Ik verheug mij op een ontzettend mooie uitdaging", aldus Pastoor, die eerder trainer was van onder meer Excelsior, Sparta Rotterdam, NEC Nijmegen, Slavia Praag en AZ. Het Oostenrijkse SC Rheindorf Altach was de laatste club waar Pastoor werkzaam was.
Almere City staat na achttien speelronden op de zeventiende plaats in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
37 minuten geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
1 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
1 uur geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
2 uur geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
3 uur geleden