Paris Saint-Germain pakt koppositie in Franse competitie
PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie de koppositie gegrepen. De ploeg van coach Mauricio Pochettino versloeg op eigen veld subtopper RC Lens met 2-1. Voor de thuisclub kwamen Neymar en Marquinhos, beiden afkomstig uit Brazilië, tot scoren. Igniatius Knepe Ganago verkleinde na een uur nog wel de achterstand, maar de gelijkmaker bleef uit voor de bezoekers.
Met de krappe overwinning spoelde Paris SG de kater weg van de thuisnederlaag afgelopen woensdag tegen Manchester City in de halve finales van de Champions League (1-2). De return in Engeland is komende dinsdag.
Verdediger Mitchel Bakker had tegen Manchester City nog een basisplaats, maar bleef tegen Lens op de bank. Sterspeler Kylian Mbappé behoorde niet tot de selectie.
Op de ranglijst heeft PSG nu 2 punten meer dan Lille. De nummer 2 kan de koppositie heroveren zaterdagavond met een zege in de thuiswedstrijd tegen Nice. Na dit weekeinde zijn er nog drie speelronden te gaan in Ligue 1.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
16 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
17 uur geleden