
Pannenkoeken eten op Vossemeerse molen tijdens Nationale Molendag
OUD-VOSSEMEER - Diverse molens op Tholen openen zaterdag 11 mei de deuren tijdens de Nationale Molendag. In molen De Jager in Oud-Vossemeer worden weer pannenkoeken gebakken. Ook is het mogelijk om het maalbedrijf in de molen te bekijken.
Meer uit Tholen
THOLEN - De natuur rondom Tholen en Sint Philipsland wordt hoog gewaardeerd door zowel inwoners als bezoekers. De gemeente wil bijdragen aan het behoud en de bescherming van het landschap. Zo wordt een veerdienst onderzocht die langs verschillende steigers rond Tholen vaart, zodat bezoekers het eiland per fiets en boot kunnen verkennen.
37 minuten geledenTHOLEN - In de laadruimte van een vuilniswagen is donderdagochtend brand ontstaan op de Grindweg. De chauffeur merkte de brand op toen de accu van het voertuig begon te smeulen. De vuilniswagen werd op verzoek van de brandweer naar een veilige plek gereden om het vuur te blussen.
4 uur geledenTHOLEN - In de nacht van dinsdag op woensdag is een bestelbus opengebroken aan de Kaaij in Tholen. De eigenaar van het voertuig roept mensen die iets verdachts hebben gezien op om zich te melden.
7 uur geledenTHOLEN - De nieuwe toerismevisie van het college richt zich niet alleen op toeristen, maar ook op de eigen inwoners. Zij gebruiken voor het grootste deel de recreatieve voorzieningen. Tholenaren maken hier gemiddeld drie keer per week gebruik van. De gemeente blijft daarom investeren in het onderhoud van wandelroutes, bankjes en duiktrappen.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 1 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 van de derde klasse en speelronde 17 van de vierde en vijfde klasse.
1 dag geledenTHOLEN - Op Tholen en Sint Philipsland bestaat 72 procent van het toeristische verblijf uit vakantieparken en campings, vooral met jaarplaatsen en verhuurchalets. De afgelopen jaren is het verblijfstoerisme in de gemeente met 45 procent gegroeid. Het college wil de groei doorzetten door het realiseren van de bezetting van toeristische bedden, met name buiten het hoogseizoen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De politie heeft dinsdagochtend een bericht gestuurd via Burgernet om te helpen zoeken naar een 42-jarige man in Sint-Annaland. Ze heeft ook een omschrijving van de man gedeeld. Benader de persoon niet zelf, aldus de politie.
2 dagen geleden