Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Panden ontruimd in centrum Maastricht door gaslek

Panden ontruimd in centrum Maastricht door gaslek

MAASTRICHT (ANP) - In het centrum van Maastricht zijn 66 huizen en winkelpanden ontruimd door een gaslek, meldt de Veiligheidsregio Zuid-Limburg. Het gaslek ontstond tijdens graafwerkzaamheden in de Nieuwstraat, een zijstraat van de belangrijke winkelstraat Grote Staat.

Volgens een woordvoerster van de veiligheidsregio is er "een wat ruimer gebied" afgezet omdat het gaat om een dichtbebouwde plek. Een deel van de panden wordt bewoond door studenten.

Netbeheerder Enexis en diverse hulpdiensten onderzoeken de zaak ter plaatse. De brandweer doet metingen en ventileert de woningen. De hoop is dat na 16.00 uur de bewoners weer naar huis kunnen, hoewel het gas dan nog niet is aangesloten.

Meer uit Binnenland

VU koppelt systemen los na hack, mogelijk gevolgen voor onderwijs

AMSTERDAM (ANP) - De Vrije Universiteit Amsterdam heeft alle systemen die in verbinding staan met onderwijssoftware Canvas losgekoppeld. Dat liet de onderwijsinstelling weten nadat hackersgroep ShinyHunters donderdagavond de Canvas-sites van meerdere Nederlandse universiteiten had weten over te nemen.

1 uur geleden
Uithoorn plaatst tijdelijk camera's in straat waar azc moet komen

UITHOORN (ANP) - De Noord-Hollandse gemeente Uithoorn plaatst cameratoezicht in een straat waar dit jaar een asielzoekerscentrum moet komen. De camera's zijn voor een periode van twee weken en zijn bedoeld "ter bescherming van de openbare orde en veiligheid aan de Wiegerbruinlaan", aldus de gemeente.

5 uur geleden
Jetten na aanval op D66-kantoor: laten ons niet zwijgen opleggen

DEN HAAG (ANP) - Minister-president Rob Jetten noemt de aanval met een vuurwerkbom op het partijkantoor van zijn eigen partij D66 "een laffe daad van intimidatie".

6 uur geleden
Minister Heerma noemt aanval op D66-partijkantoor 'laffe daad'

DEN HAAG (ANP) - Minister Pieter Heerma (Binnenlandse Zaken) noemt de aanval met een vuurwerkbom donderdagavond op het partijkantoor van D66 een "laffe daad". Dat doet de CDA-bewindsman in een reactie op X. "Laat het duidelijk zijn: geweld hoort niet thuis in onze democratie."

6 uur geleden
Verdachte aangehouden voor explosie bij partijkantoor van D66

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een persoon aangehouden voor de explosie die donderdagavond plaatsvond bij het partijkantoor van D66 in Den Haag. De explosie aan de Lange Houtstraat was even na 21.00 uur, meldt de politie. Niemand raakte gewond.

7 uur geleden
Explosie bij partijkantoor D66 in Den Haag, geen gewonden

DEN HAAG (ANP) - Bij het partijkantoor van D66 in Den Haag is donderdagavond iets na 21.00 uur een explosie geweest, bevestigt de politie na berichtgeving door De Telegraaf. Het pand aan de Lange Houtstraat in de Haagse binnenstad is daardoor beschadigd. Niemand raakte gewond, zegt een politiewoordvoerder.

7 uur geleden
Talpa: voorlopig geen nieuwe opnames realityserie Peter Gillis

HILVERSUM (ANP) - Talpa maakt geen nieuwe afleveringen van Familie Gillis: Massa is Kassa "zolang er sprake is van hoger beroep of cassatie" in de zaken waarin Peter Gillis donderdag is veroordeeld. Dat laat een woordvoerder van het mediabedrijf desgevraagd weten aan het ANP.

10 uur geleden