
Palen de grond in voor woningen Ketelmakerij
VLISSINGEN - Als alles mee zit, begint volgende week het heien van de eerste palen voor de woningbouw in de Ketelmakerij in het Vlissingse Scheldekwartier.
Het project Ketelmakerij behelst 86 woningen tussen parkeergarage Scheldeplein en de Machinefabriek, langs het Dok en de De Willem Ruysstraat.
Woningen
Het project is vernoemd naar de Ketelmakerij van de scheepswerf die vroeger op die locatie stond. De Ketelmakerij bestaat uit veertien kadewoningen, 43 eengezinswoningen, 26 appartementen met balkons aan het water, twee woon-werkunits en een stadswoning.
De afgelopen maanden heeft de gemeente Vlissingen het terrein bouwrijp gemaakt. Nu is het gebied overgedragen aan de projectontwikkelaar en daarmee staan de lichten voor de bouw op groen.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter. Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.
1 uur geledenVLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.
4 uur geledenVLISSINGEN - De gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen doen deze zomer gezamenlijk mee aan de landelijke campagne Staat-E-lekker. Deze campagne is gericht op het tegengaan van fietsdiefstal.
23 uur geledenVLISSINGEN - De kermis op en om het Bellamypark in Vlissingen vindt dit jaar plaats van vrijdag 18 juli tot en met zondag 27 juli.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een persoon is afgelopen nacht ernstig gewond geraakt na een ongeval op een loodsboot bij Vlissingen. Een traumahelikopter moest worden ingezet.
2 dagen geledenVLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
4 dagen geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
4 dagen geleden