Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pakketbezorger UPS blijft profiteren van extra thuisbezorging

Pakketbezorger UPS blijft profiteren van extra thuisbezorging

ATLANTA (ANP/BLOOMBERG) - Pakketbezorger UPS blijft ervan profiteren dat er vanwege de coronapandemie meer pakketjes aan huis worden bezorgd. Ook tijdens het drukke feestdagenseizoen bleven consumenten de winkelstraat mijden. Het Amerikaanse bedrijf voerde mede daardoor de resultaten in het vierde kwartaal verder op ten opzichte van een jaar eerder.

"Onze financiële prestaties overtroffen onze verwachtingen", zei topvrouw Carol Tomé. Buiten de Amerikaanse thuismarkt groeide het aantal dagelijks verwerkte pakketjes met bijna 22 procent. De omzet van UPS steeg in het vierde kwartaal met 21 procent tot 24,9 miljard dollar in vergelijking met dezelfde periode in 2019. De nettowinst klom met 26 procent tot 2,3 miljard dollar. Het afgelopen kwartaal begon het bedrijf ook met het vervoeren van coronavaccins.

Over heel 2020 steeg de omzet van UPS met ruim 14 procent naar 84,6 miljard dollar. De winst steeg met 7 procent naar 8,7 miljard dollar. Over het hele coronajaar vervoerde de bezorger wereldwijd 10,6 procent meer pakketjes. UPS geeft voor dit jaar geen verwachtingen vanwege de onzekerheid rond de coronacrisis.

Meer uit Financieel

Ryanair verzet zich tegen verlies landingsrechten in Eindhoven

DUBLIN (ANP) - Ryanair verzet zich tegen het verlies van enkele belangrijke landings- en vertrekrechten op Eindhoven Airport. Een woordvoerder bevestigt na berichtgeving van het AD dat de Ierse budgetmaatschappij bezwaar heeft gemaakt bij de Europese Commissie en tevens naar de rechter in Nederland stapt.

4 minuten geleden
Privacystichting wil 'democratisch debat' over digitale euro

AMSTERDAM (ANP) - De Stichting Privacy First is bezorgd over "de haast automatische uitrol van de digitale euro, zonder dat sprake is van democratische legitimatie". De belangenorganisatie voor meer privacy roept de Nederlandse politiek op een "fundamentele democratische discussie" te voeren over de plannen van Brussel.

40 minuten geleden
Chinees moederbedrijf Nexperia verwacht meer actie van Nederland

BEIJING (ANP) - Wingtech, het Chinese moederbedrijf van de Nijmeegse chipmaker Nexperia, verwacht meer stappen van de Nederlandse overheid om de problemen rond het bedrijf op te lossen. Dat heeft een woordvoerder van het bedrijf laten weten, nu demissionair minister van Economische Zaken Vincent Karremans (VVD) zijn ingreep bij Nexperia heeft opgeschort "als een blijk van goede wil" richting China.

48 minuten geleden
Fleurop neemt WY Bloemisten over om groeiende concurrentie

AMSTERDAM (ANP) - Bloemenbestelbedrijf Fleurop neemt zijn branchegenoot WY Bloemisten over om schaalvergroting te creëren en beter te kunnen concurreren. WY en Fleurop blijven wel twee zelfstandige organisaties, maakte Fleurop bekend.

1 uur geleden
EU-commissaris blij met opschorting maatregelen bij Nexperia

DEN HAAG (ANP) - Eurocommissaris Maroš Šefčovič (Handel en Economische Veiligheid) is blij dat Nederland de beperkende maatregelen bij chipfabrikant Nexperia opschort. Hij spreekt op X van "een belangrijke stap in het stabiliseren van onze strategische toeleveringsketen voor chips".

1 uur geleden
NVM: dit jaar minder winkels in gebruik genomen en verkocht

UTRECHT (ANP) - In de Nederlandse winkelstraten zijn dit jaar minder winkels in gebruik genomen en verkocht. Makelaarsorganisatie NVM Business ziet dat in de eerste negen maanden van dit jaar vooral minder panden groter dan 2000 vierkante meter in gebruik zijn genomen. Wel zijn in de eerste helft van 2025 meer winkelruimten tussen de 500 en 1000 vierkante meter verkocht vanwege het faillissement van Blokker een jaar geleden.

3 uur geleden
Maleisië verliest veel geld aan stroom door illegale cryptomining

KUALA LUMPUR (ANP/AFP) - Het elektriciteitsbedrijf van Maleisië heeft sinds 2020 omgerekend bijna 1 miljard euro aan stroom verloren door illegale cryptomining. Volgens de Maleisische minister van Energie vormen deze diefstallen een "ernstige bedreiging voor het nationale energiesysteem".

3 uur geleden