Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paard gered uit sloot bij Aagtekerke

Paard gered uit sloot bij Aagtekerke

AAGTEKERKE - In Aagtekerke is zondagavond een paard uit een sloot gered door de brandweer. Het dier kwam vast te zitten langs de Aagtekerkseweg en kon op eigen kracht niet meer op de kant komen.

Meer uit Middelburg

Toos Kraak: 100 jaar en nog steeds in beweging!

MIDDELBURG - Met trots en bewondering wordt de oudste én meest inspirerende deelnemer van SeniorFit in het zonnetje gezet: Toos Kraak, die vandaag op 28 juli 100 jaar wordt! 

7 uur geleden
‘Zoveel te doen’ op Feest op het Plein in Meliskerke

MELISKERKE - 'Stiekem gedanst', 'Zoveel te doen', 'Net als in de film', het zijn evergreens die zomaar zouden kunnen langskomen woensdagavond in hartje Meliskerke. Erik Mesie, zanger van de in de jaren '80 zeer populaire popgroep Toontje Lager, is namelijk een van de artiesten die woensdagavond 30 juli optreden bij het Feest op het Plein. Dit gratis toegankelijke evenement in Meliskerke begint al om 12.00 uur, met de zomerbraderie in en om de Torenstraat.

10 uur geleden
Afvalbeleid Veere krijgt ruime voldoende

VEERE - Inwoners van de gemeente Veere zijn over het algemeen tevreden over de manier waarop hun afval wordt ingezameld. Dat blijkt uit een enquête waaraan 340 mensen deelnamen. Gemiddeld geven zij het afvalbeleid een 7,5. De milieustraat scoort zelfs een 8,1, vooral dankzij de voorzieningen, afvalscheiding en vriendelijk personeel. De enquête is onderdeel van de voorbereiding op een nieuw afval- en grondstoffenbeleid. 

13 uur geleden
Pannenkoekenfeest in Aagtekerke

AAGTEKERKE - Op dinsdag 29 juli organiseert de ZWO van PKN Aagtekerke/Domburg het pannenkoekenfeest in en om de feesttent aan de Pekelingseweg/Aagtekerkseweg. Het start om 16.30 uur. 

1 dag geleden
Vrouw raakt gewond bij botsing tijdens motorrijles aan de Piet Heinstraat

MIDDELBURG- Een vrouw is zaterdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval aan de Piet Heinstraat. De vrouw, die bezig was met motorrijles, botste daar tegen een geparkeerde auto. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse. Medewerkers van de rapid responder hebben de vrouw op de ongevalslocatie medische hulp geboden. Hierna is ze met eigen vervoer naar het ziekenhuis gebracht. Zowel de geparkeerde auto als de lesmotor liepen bij het incident schade op. Het is niet duidelijk waardoor de vrouw in botsing kwam met de auto.

2 dagen geleden
Man onder invloed belandt in water en verzet zich tegen politie

MIDDELBURG- De brandweer heeft vrijdagavond langs de Oude Vlissingseweg  een man uit het water gehaald. De onder invloed van alcohol zijnde man was door onbekende oorzaak in het water terechtgekomen. Toen de politie ter plaatse kwam begon de man zich tegen haar te verzetten. Nadat de man medische hulp had gekregen van het ambulancepersoneel is hij overgebracht naar het politiebureau. 

2 dagen geleden
Vismarkt vol activiteiten op 28 juli en 2 augustus

MIDDELBURG - Jong en ouder uit heel Middelburg samenbrengen met gratis activiteiten op de Vismarkt. Daar gaan de belangeloos meewerkende particulieren en organisaties achter twee evenementendagen voor. De komst van voormalig voetbalinternational en 'Bekende Zeeuw' Danny Blind naar de Vismarkt resulteert in een programma vol sportieve en creatieve activiteiten op maandag 28 juli en zaterdag 2 augustus. Beide dagen steunen het landelijke Jeugdeducatiefonds, waarbij twintig Zeeuwse scholen - zes in Middelburg - zijn aangesloten.Het nieuws dat de reizende expositie 'Dizze dogge der ta', van het bijbehorende boek van aquarellist Thijs Damsma, in augustus bij Galerie T in Middelburg te zien is, bracht de bal voor de twee activiteitendagen aan het rollen. Damsma bezoekt op 2 augustus de galerie aan de Vismarkt. "Thijs portretteert in zijn boek 366 personen en zijn broer Dick schreef er de verhalen bij", vertelt galeriehoudster Lia Hector.

3 dagen geleden