Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overstekend hert veroorzaakt ongeluk op N57

Overstekend hert veroorzaakt ongeluk op N57

VROUWENPOLDER - Twee auto’s hebben in de nacht van donderdag op vrijdag schade opgelopen nadat een hert overstak. Bij het ongeluk raakte niemand gewond, het hert overleefde de oversteek echter niet.

Het incident gebeurde rond 0.20 uur op de N57 ter hoogte van het Banjaardstrand. Twee auto’s liepen daar schade op toen een hert plots de weg overstak. Zowel politie als de ambulancedienst kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. Na een controle door het aanwezige ambulancepersoneel bleken de betrokken personen met de schrik vrij te komen. Het lot van het hert was echter minder fortuinlijk. Het dier overleefde de aanrijding niet. De brandweer moest ter plaatse komen om het wegdek te reinigen. De beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf getakeld en meegenomen.

Meer uit Middelburg

33e Jazz by the Sea begint donderdag: vertrouwde charme én vernieuwing

DOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.

2 uur geleden
Jonge fietsster naar ziekenhuis na botsing met lijnbus in Stationsstraat Middelburg

MIDDELBURG - In Middelburg is woensdagochtend een fietsster in botsing gekomen met een lijnbus.  De fietsster liep daarbij verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden gebracht.

3 uur geleden
Man gewond bij steekpartij in centrum Middelburg; dader voortvluchtig

MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.

7 uur geleden
Zeeuwse reactie op troonrede: ‘Zeeland heeft de sleutel om Nederland van het slot te halen’

MIDDELBURG - 'Benut de kansen die Zeeland biedt voor de landelijke opgaven, zoals de versnelling van de energietransitie en een oplossing voor het woningtekort', met deze boodschap reageren de Zeeuwse overheden dinsdag op de troonrede van koning Willem-Alexander en de Miljoenennota die op deze Prinsjesdag is gepresenteerd.

21 uur geleden
Maandelijks koffie-uurtje in bibliotheek Middelburg voor mensen met Parkinson

MIDDELBURG - Donderdagmorgen (18 september) is het weer tijd voor het maandelijkse koffie-uurtje in de bibliotheek in Middelburg voor mensen met Parkinson en hun naasten.

1 dag geleden
Residence Coudekerke feestelijk geopend in Koudekerke

KOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.

1 dag geleden
Provincie stopt met bestrijden Aziatische hoornaar: ‘Uitroeien lukt niet meer’

MIDDELBURG/DOMBURG - De Provincie Zeeland stopt met het bestrijden van nesten van de Aziatische hoornaar. 'Het budget voor 2025 raakt uitgeput, terwijl het aantal meldingen dit jaar explosief is gestegen', laat Zeeland weten.

1 dag geleden