Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overleden persoon aangetroffen in woning aan De Schuur in Kapelle

Overleden persoon aangetroffen in woning aan De Schuur in Kapelle

KAPELLE - In een woning aan De Schuur in Kapelle is zondag een overleden persoon aangetroffen door de hulpdiensten. Omdat de deur per ongeluk was dichtgevallen moest de brandweer een ruit forceren.

Nadat er een melding van een reanimatie bij De Schuur in Kapelle binnen kwam bij de meldkamer kwamen de hulpdiensten in actie. Ook werd een traumahelikopter uit Nijmegen opgeroepen, maar die kwam niet meer ter plaatse. De melder was dusdanig geschrokken dat de deur werd dichtgetrokken. Daarom moest de brandweer een raam inslaan om binnen te kunnen komen. Eenmaal binnen bleek dat reanimatie niet meer nodig was, omdat de persoon al was overleden. 

Het is niet duidelijk wat de oorzaak van het overlijden was of hoe lang het slachtoffer daar al lag. De politie was nog aanwezig bij de woning in afwachting van de schouwarts die nog langs moest komen. Na onderzoek concludeerde deze dat het een natuurlijk overlijden betrof. Hierop is een uitvaartondernemer ingeschakeld.

Meer uit Reimerswaal

Bestuurder gewond bij ongeluk Yerseke

YERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

1 uur geleden
Wmo-uitgaven Kapelle naar hoogste niveau in jaren

KAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

17 uur geleden
Één op de zeven Nederlanders slachtoffer van online criminaliteit

REIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.

20 uur geleden
Van dweilen naar duurzaam oplossen

RIJSBERGEN - De herfst- en wintermaanden staan voor de deur - en daarmee groeit ook de kans op wateroverlast in kelders. Door klimaatverandering wisselen langere droge periodes zich steeds vaker af met hevige regenbuien. Het gevolg is een stijgend grondwaterpeil dat op veel plaatsen voor problemen zorgt.

22 uur geleden
Reimerswaal ruimt op in Yerseke tijdens World Cleanup Day

YERSEKE - Gemeente Reimerswaal doet op zaterdag 20 september mee aan World Cleanup Day. Vrijwilligers worden uitgenodigd om samen zwerfafval op te ruimen in en rond het centrum van Yerseke.

1 dag geleden
Start training Powervrouwen najaar 2025

GOES - Op dinsdag 16 september start SMWO (Stichting Maatschappelijk Werk & Welzijn Oosterschelderegio) opnieuw met de training Powervrouwen. Een training voor vrouwen (18+) die zichzelf willen (her)ontdekken. Bijvoorbeeld op het gebied van identiteit, financiële en sociale weerbaarheid, relaties, zingeving, gezondheid of tijdsbesteding. Kortom, een training voor vrouwen die weer zin in het leven willen krijgen of houden.

1 dag geleden
Hansweert organiseert rommelroute

HANSWEERT - Evenementenstichting Answest op z'n best organiseert op zaterdag 13 september weer de Hansweertse Rommelroute. Dit tussen 9:30 en 15:00 uur. 

3 dagen geleden