Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ouddorp krijgt prijs voor schoonste strand van Nederland

Ouddorp krijgt prijs voor schoonste strand van Nederland

OUDDORP (ANP) - Het strand in het Zuid-Hollandse Ouddorp is uitgeroepen tot het schoonste strand van Nederland, zo werd donderdagmiddag bekend bij de prijsuitreiking van de jaarlijks terugkerende strandverkiezingen. "De landelijke titel winnen is de bekroning op ons werk. We hebben prachtige stranden in onze gemeente, en dat willen we graag zo houden", meldt wethouder Berend Jan Bruggeman van de gemeente Goeree-Overflakkee, waar Ouddorp bij hoort.

Ouddorp sleepte de prijs ook al in 2018 in de wacht. Het strand is daarnaast meerdere keren uitgeroepen tot het schoonste strand van Zuid-Holland.

Bruggeman sprak zijn dank uit aan de vrijwilligers die zwerfvuil ophalen en de medewerkers van de gemeente "die zorgen dat een strand er na een warme zomerdag weer tiptop uitziet. Dank ook aan alle strandgasten die - zoals het hoort - hun afval opruimen".

Paviljoen Sjoerd op Ameland werd uitgeroepen tot het Beste Paviljoen van 2022. De verkiezingen worden georganiseerd door Strand Nederland en Rijkswaterstaat, ondersteund door onder meer Koninklijke Horeca Nederland en Het Nederlands Bureau voor Toerisme en Congressen.

Meer uit Binnenland

ANWB: drukste ochtendspits van dit jaar, mede door ongelukken

DEN HAAG (ANP) - Op de Nederlandse wegen staat rond 08.00 uur ruim 1100 kilometer file en daarmee is het volgens de ANWB de drukste ochtendspits van dit jaar. Alleen tijdens enkele avondspitsen eerder dit jaar was het nog drukker op de weg.

25 minuten geleden
Verkiezingen BES-eilanden: tien stemlokalen op drie eilanden

KRALENDIJK (ANP) - In het Caribisch deel van het Koninkrijk, op Bonaire, Sint Eustatius en Saba, kan op 29 oktober in tien verschillende stemlokalen worden gestemd voor de Tweede Kamerverkiezingen. De lokalen gaan 29 oktober om 07.30 uur open (Nederlandse tijd 12.30 uur). Ze sluiten om 21.00 uur; dan is het in Nederland 02.00 uur op 30 oktober.

1 uur geleden
Commissie: meer milieuonderzoek nodig naar plannen Defensie

DEN HAAG (ANP) - De precieze milieueffecten van de uitbreidingsplannen die Defensie in Nederland heeft, zijn nog onvoldoende in kaart gebracht. Tot die conclusie komt de Commissie voor de milieueffectrapportage (mer) dinsdag in een advies aan staatssecretaris van Defensie Gijs Tuinman. De commissie wil meer onderzoek naar onder meer geluidshinder, aantasting van de Waddenzee en de gevolgen voor de natuur.

4 uur geleden
Gewonde bij schietpartij in Almelo

ALMELO (ANP) - In Almelo is maandagavond een persoon gewond geraakt bij een schietpartij aan de Debussystraat in de wijk Aalderinkshoek. Dat gebeurde rond 22.45 uur, meldt de politie op X. Het slachtoffer werd volgens RTV Oost met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

7 uur geleden
5000 fazanten afgemaakt na vaststelling vogelgriep in Achterhoek

TOLDIJK (ANP) - Bij een bedrijf met fazanten in Toldijk in de Achterhoek is de vogelgriep vastgesteld. De 5000 dieren van het bedrijf worden afgemaakt om te voorkomen dat het virus zich verspreidt.

10 uur geleden
Harde aanvaring tussen Wilders en Timmermans over AI-plaatjes

ROTTERDAM (ANP) - PVV-leider Geert Wilders en Frans Timmermans van GroenLinks-PvdA hebben tijdens het verkiezingsdebat van EenVandaag een harde aanvaring gehad toen het ging over AI-plaatjes die zijn gemaakt door twee PVV-Kamerleden. Wilders had de excuses die hij daarvoor heeft aangeboden moeten richten aan alle slachtoffers, vindt Timmermans.

13 uur geleden
Cel- en taakstraf voor bedreigen Timmermans en Van Baarle

DEN HAAG (ANP) - De 18-jarige Wesley van K. uit Leiden is veroordeeld tot een celstraf van 30 dagen, waarvan 25 dagen voorwaardelijk, en een taakstraf van 30 uur voor het sturen van doodsbedreigingen aan lijsttrekkers Stephan van Baarle (DENK) en Frans Timmermans (GroenLinks-PvdA). De snelrechter in Den Haag vindt het bewezen dat hij de berichten via Instagram heeft verstuurd. Aangezien Van K. sinds zijn aanhouding vijf dagen vastzat, hoeft hij niet langer in de cel te blijven.

14 uur geleden