Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-Vossemeer heeft primeur met Glutenvrije Piet

Oud-Vossemeer heeft primeur met Glutenvrije Piet

OUD-VOSSEMEER - Kinderen met een glutenallergie kunnen tijdens de Sinterklaasintocht in Oud-Vossemeer ook heerlijk snoepen van kruidnootjes. Tijdens deze intocht op zaterdag 16 november wordt namelijk een Glutenvrije Piet ingezet. Deze treft speciale maatregelen en deelt glutenvrije, lactosevrije, melkvrije en tarwevrije kruidnoten uit zodat alle kinderen iets lekkers kunnen krijgen.

Op zaterdag 16 november zal Sint-Nicolaas en zijn Pieten een warm onthaal krijgen tijdens de traditionele Sint-Nicolaas intocht in Oud-Vossemeer. Om 14.00 uur start de intocht vanaf de hoek Molenstraat-Burgemeester Versluijsstraat. "En deze is dit jaar grootser dan ooit", zo belooft de organisatie die diverse voertuigen inzet met onder andere de Wegwijs Piet, Profpiet met laboratorium, de Pietenschool, de Pietenkapel. Ballonnenpiet en Ruiterpiet Craziana.

"De primeur is voor Glutenvrije Piet Bella en daarmee is Oud-Vossemeer de enige intocht op het eiland die een glutenvrije Piet heeft meelopen", zo laat men weten. "Bella heeft zelf ook coeliakie en weet daarom als geen ander hoe ze moet omgaan met deze allergie." Bella is te herkennen aan een speciaal schortje en vlag en zal groene zakjes met glutenvrije pepernoten uitdelen aan de kinderen die ook deze allergie hebben. De kinderen kunnen op de site van de NCV een kleurplaat downloaden en deze bevestigen aan hun pietenmuts en zo kan Bella jou herkennen. 

Meer uit Tholen

Auto beschadigd na botsing met bestelbus op de Postweg bij Poortvliet

POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.

10 uur geleden
Haringvlietbrug vanaf vanavond dicht voor onderhoud: dit moet je weten

WEST-BRABANT/THOLEN - Rijkswaterstaat voert vanavond onderhoud uit aan de Haringvlietbrug. Van dinsdag 30 september 22.00 uur tot woensdag 1 oktober 05.00 uur is de brug volledig afgesloten. Dat betekent dat zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen dicht zijn. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer de technische installaties gecontroleerd.

11 uur geleden
Leerzame avond over hartklachten trekt belangstelling in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond stond in De Wimpel het vrouwenhart centraal. Piet den Braber en Huibert Hoek waren bereid deze avond te verzorgen.

14 uur geleden
Brand in oude schuur buitengebied Tholen, specialist ingezet vanwege asbest

OUD-VOSSEMEER/THOLEN - In het buitengebied tussen Tholen en Oud-Vossemeer heeft zaterdagavond een oude schuur in brand gestaan. Dankzij de snelle inzet van de brandweer waren de vlammen snel onder controle.

1 dag geleden
Koninklijke erepenning voor honderdjarige Oud-Vossemeers’ muziekvereniging [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Het was zaterdagavond lastig te zien voor de 570 bezoekers van het jubileumconcert Voilà of ze nu op het Maastrichtse Vrijthof plaats hadden genomen of dat ze in Oud-Vossemeer waren. Kosten noch moeite waren gespaard door de Oud-Vossemeers' muziekvereniging (OVM) om er een spektakel van te maken. Prachtige muziekstukken, een vuurwerkshow en amusement: in het spektakelstuk kwam alles samen. Als bekroning op het honderdjarige bestaan kregen ze van burgemeester Marleen Sijbers een Koninklijke Erepenning uitgereikt.

1 dag geleden
N286 tussen Smerdiek en Stavenisse in beide richtingen dicht voor nieuw asfalt

SINT-MAARTENSDIJK - Op de N286 tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse wordt het asfalt vernieuwd. Daardoor zijn de hoofdrijbaan en het fietspad ter hoogte van de Weelweg twee dagen lang afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Frans Hazen en Imad El Khalfioui: ‘Ik ben historie, Imad is de toekomst’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Frans Hazen en Imad El Khalfioui van Hotel De Draak in Bergen op Zoom.

2 dagen geleden