Oud-speler en coach Boessen keert als assistent terug bij Fortuna
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft voormalig speler en oud-trainer Wil Boessen toegevoegd aan de technische staf. De 60-jarige Boessen wordt bij de Eredivisieclub assistent van hoofdtrainer Danny Buijs.
De geboren Sittardenaar begon zijn actieve voetbalcarrière in de jeugd van Fortuna, debuteerde in Sittard in het profvoetbal en speelde ruim 250 wedstrijden voor de club. Na zijn actieve carrière was hij jeugdtrainer en van 2012 tot en met 2014 hoofdtrainer van de Limburgse club. Het afgelopen seizoen was Boessen trainer van Jong PSV.
"Het is fantastisch om terug te mogen keren bij de club waar het voor mij allemaal begon", laat Boessen via de club weten. "In het verleden ben ik in verschillende rollen actief geweest binnen Fortuna, waardoor ik de club ontzettend goed ken. Ik ben Fortuna altijd blijven volgen en hoop dat ik met mijn opgedane ervaring een waardevolle bijdrage kan leveren aan de stabiliteit van de club."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
2 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
7 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden