
Oud-doelman Arnau van Barcelona op 46-jarige leeftijd overleden
OVIEDO (ANP) - De Spaanse oud-doelman Francesc Arnau is op 46-jarige leeftijd overleden. Arnau speelde voor FC Barcelona en Málaga. Hij werkte sinds eind 2019 als technisch directeur bij de Spaanse club Real Oviedo, dat uitkomt op het tweede niveau.
Arnau werd opgeleid in de jeugd van Barcelona. De Britse trainer Bobby Robson liet de doelman in 1996 debuteren in de Catalaanse hoofdmacht. Arnau fungeerde tot 2001 vooral als reservekeeper achter onder anderen Ruud Hesp en Pepe Reina. De Spaanse jeugdinternational speelde desondanks enkele tientallen wedstrijden in de hoofdmacht en werd in 1999 met Barcelona landskampioen.
Onduidelijk is waaraan Arnau is overleden. "We betreuren ten zeerste de dood van Francesc Arnau", meldt Barcelona. "Rust in vrede."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste ontmoeting met AC Milan in de tussenronde van de Champions League gewonnen. De Rotterdammers versloegen de huidige nummer 7 van Italië in De Kuip met 1-0. Het was de eerste wedstrijd van interim-trainer Pascal Bosschaart, die de maandag ontslagen Brian Priske opvolgde.
5 uur geledenGLASGOW (ANP) - Bayern München heeft een flinke stap richting de achtste finales van de Champions League gezet. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen Celtic (1-2). De return van de tussenronde staat voor dinsdag in de hoofdstad van Beieren op het programma.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op het laatste moment punten verspeeld in de uitwedstrijd tegen Everton. James Tarkowski hielp de thuisploeg in de achtste minuut van blessuretijd aan een gelijkspel (2-2).
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Gustaf Nilsson heeft Club Brugge aan een thuiszege op Atalanta in de tussenronde van de Champions League geholpen. De spits maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in het Jan Breydelstadion (2-1).
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jaimy Ravensbergen heeft de voetbalsters van FC Twente aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Ze scoorde de eerste drie doelpunten voor de bezoeksters tegen haar oude club. Daarna bepaalde Nikée van Dijk de eindstand (0-4).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst ziet niets in een snelle terugkeer naar Feyenoord. "Ik koester alle mooie momenten die ik heb beleefd, maar voor mij is het nu geen optie", zei hij bij Ziggo Sport.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez staat bij zijn terugkeer in De Kuip in de basis bij AC Milan. De Mexicaanse aanvaller neemt het met zijn nieuwe werkgever in de tussenronde van de Champions League op tegen Feyenoord, dat begin deze maand 35 miljoen euro van Milan voor hem ontving.
8 uur geleden