Oud-burgemeester doopt nieuw brandweerhulpboot
STAVENISSE - Brandweerhulpboot ‘Scaldis’, het nieuwe vaartuig van brandweerpost Stavenisse, is zaterdag gedoopt door oud-burgemeester Van de Velde-de Wilde. Ook burgemeester Marleen Sijbers en Edith van der Reijden, directeur Veiligheidsregio Zeeland waren aanwezig. De nieuwe boot is in de basis bedoeld voor brandbestrijding op de Oosterschelde. Ook kan de boot worden ingezet bij Search and Rescue-taken wanneer de Kustwacht hierom verzoekt. Er kunnen 20 brandweerlieden op.
Meer uit Tholen
THOLEN - Na een koele donderdag en een koude nacht keert de warmte dit weekend snel terug. Vanaf vrijdag loopt de temperatuur op en kan het zondag lokaal 25 graden worden. Ook de laatste dagen van september kunnen warm verlopen, al is dat nog onzeker.
3 uur geledenZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.
7 uur geledenTHOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
1 dag geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
2 dagen geleden