Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

LONDEN (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft geen haast met het vinden van een nieuwe klus. De 54-jarige trainer zegt de tijd te nemen om alle mogelijkheden als trainer of in een andere functie te bekijken.

Southgate stopte na het EK voetbal deze zomer als coach van het Engelse elftal. Hij verloor met het nationale elftal voor de tweede keer op rij de EK-finale, na Italië in 2021 nu van Spanje. De Engelse voetbalbond is nog altijd op zoek naar een opvolger van Southgate. Interim-bondscoach Lee Carsley deed het in de tussentijd goed met overwinningen op Ierland en Finland in de Nations League.

"Ik heb talloze mogelijkheden, ik heb een heel open blik over wat mijn volgende doel in het voetbal of buiten het voetbal is", zei hij tegen Sky News. "Ik neem er de tijd voor, laad me op en bekijk het van daaruit. Ik denk dat mensen begrijpen dat ik mijn energie eerst terug moet krijgen. Ik ga niets overhaasten en wil er zeker van zijn dat ik de juiste beslissingen neem."

Southgate bereikte met Engeland de halve finale van het WK van 2018 en de kwartfinale van het WK van 2022 en daarnaast de twee EK-finales. "Ik heb in die functie alles gegeven wat ik had. We hebben de verwachtingen omhoog gebracht en dat was belangrijk. We moesten het Engels voetbal terug op de kaart zetten."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

11 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

11 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

11 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

14 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

14 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

14 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

15 uur geleden