Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

LONDEN (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft geen haast met het vinden van een nieuwe klus. De 54-jarige trainer zegt de tijd te nemen om alle mogelijkheden als trainer of in een andere functie te bekijken.

Southgate stopte na het EK voetbal deze zomer als coach van het Engelse elftal. Hij verloor met het nationale elftal voor de tweede keer op rij de EK-finale, na Italië in 2021 nu van Spanje. De Engelse voetbalbond is nog altijd op zoek naar een opvolger van Southgate. Interim-bondscoach Lee Carsley deed het in de tussentijd goed met overwinningen op Ierland en Finland in de Nations League.

"Ik heb talloze mogelijkheden, ik heb een heel open blik over wat mijn volgende doel in het voetbal of buiten het voetbal is", zei hij tegen Sky News. "Ik neem er de tijd voor, laad me op en bekijk het van daaruit. Ik denk dat mensen begrijpen dat ik mijn energie eerst terug moet krijgen. Ik ga niets overhaasten en wil er zeker van zijn dat ik de juiste beslissingen neem."

Southgate bereikte met Engeland de halve finale van het WK van 2018 en de kwartfinale van het WK van 2022 en daarnaast de twee EK-finales. "Ik heb in die functie alles gegeven wat ik had. We hebben de verwachtingen omhoog gebracht en dat was belangrijk. We moesten het Engels voetbal terug op de kaart zetten."

Meer uit Voetbal

Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

40 minuten geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

8 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

10 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden