Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

Oud-bondscoach Southgate heeft geen haast met nieuwe functie

LONDEN (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft geen haast met het vinden van een nieuwe klus. De 54-jarige trainer zegt de tijd te nemen om alle mogelijkheden als trainer of in een andere functie te bekijken.

Southgate stopte na het EK voetbal deze zomer als coach van het Engelse elftal. Hij verloor met het nationale elftal voor de tweede keer op rij de EK-finale, na Italiƫ in 2021 nu van Spanje. De Engelse voetbalbond is nog altijd op zoek naar een opvolger van Southgate. Interim-bondscoach Lee Carsley deed het in de tussentijd goed met overwinningen op Ierland en Finland in de Nations League.

"Ik heb talloze mogelijkheden, ik heb een heel open blik over wat mijn volgende doel in het voetbal of buiten het voetbal is", zei hij tegen Sky News. "Ik neem er de tijd voor, laad me op en bekijk het van daaruit. Ik denk dat mensen begrijpen dat ik mijn energie eerst terug moet krijgen. Ik ga niets overhaasten en wil er zeker van zijn dat ik de juiste beslissingen neem."

Southgate bereikte met Engeland de halve finale van het WK van 2018 en de kwartfinale van het WK van 2022 en daarnaast de twee EK-finales. "Ik heb in die functie alles gegeven wat ik had. We hebben de verwachtingen omhoog gebracht en dat was belangrijk. We moesten het Engels voetbal terug op de kaart zetten."

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

1 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

2 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

2 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

13 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

18 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden