Orkaan Beryl heeft nog geen gevolgen voor vluchten ABC-eilanden
WILLEMSTAD (ANP) - Orkaan Beryl, die momenteel door het Caribisch gebied raast, heeft op dit moment geen gevolgen voor de vluchtroutes van KLM naar de ABC-eilanden Aruba, Bonaire en Curaçao en Sint-Maarten. Dat laat een woordvoerster desgevraagd weten. Bij reisorganisaties Corendon en TUI lijken ook nog geen aanpassingen te zijn door de orkaan.
"Als het nodig is vanwege weersomstandigheden, past de crew de vluchtroute aan om bijvoorbeeld om een storm heen te vliegen", laat een woordvoerder van reisorganisatie Corendon weten. Dat kan kort voor vertrek zijn of tijdens de vlucht. Voor zover hij weet is dat nog niet gebeurd door orkaan Beryl. "We monitoren de situatie nauwgezet", laat een woordvoerster van reisorganisatie TUI weten.
De orkaan trok maandag richting de Bovenwindse Eilanden. Het eiland Carriacou van Grenada werd vol getroffen. Nabijgelegen eilanden, waaronder Saint Vincent en de Grenadines, kregen ook te maken met ernstig noodweer. De ABC-eilanden behoren tot de Benedenwindse Eilanden.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag hoger gesloten. Beleggers waren opgelucht dat het fragiele staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran blijft gelden, ondanks dat deze week meerdere aanvallen plaatsvonden in het Midden-Oosten.
8 uur geledenOSLO (ANP/AFP/RTR) - Noorwegen heeft dinsdag ingestemd met de heropening van drie oude gasvelden in de Noordzee. Die moeten in 2028 weer in productie gaan om de gasvoorziening van Europa te versterken, meldde het Noorse ministerie van Energie.
9 uur geledenDUBLIN (ANP/BLOOMBERG/DPA) - De toezichthouder op de media in Ierland onderzoekt Meta Platforms, het bedrijf achter onder meer Facebook en Instagram. De waakhond start twee onderzoeken vanwege zorgen dat het socialemediabedrijf gebruikers ervan weerhoudt zelf te kiezen wat er in hun feed op Instagram en Facebook verschijnt.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR/AFP) - De Eurocommissaris voor Handel heeft de Verenigde Staten opgeroepen de vorig jaar overeengekomen handelsdeal te respecteren. Eurocommissaris Maroš Šefčovič zei dat dinsdag volgens de Europese Commissie tegen de Amerikaanse handelsgezant Jamieson Greer.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag flink hoger geëindigd. Beleggers volgden de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten. De Amerikaanse minister van Defensie Pete Hegseth zei dat de wapenstilstand tussen de Verenigde Staten en Iran, die bijna een maand geleden begon, nog steeds van kracht is. De Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi verklaarde dat de besprekingen vooruitgang boeken.
12 uur geledenDELFT (ANP) - De Nederlandse producent van quantumprocessors QuantWare heeft 152 miljoen euro opgehaald bij een nieuwe financieringsronde. Met het geld wil QuantWare een grote fabriek in Delft bouwen voor de productie van quantumprocessors. Onder andere de durfkapitaaltak van de Amerikaanse chipproducent Intel en overheidsinvesteringsfonds Invest-NL steken geld in de scale-up uit die Zuid-Hollandse plaats.
14 uur geledenVELSEN-NOORD (ANP) - Milieudefensie-directeur Donald Pols gaat aan de slag bij Tata Steel Nederland. Hij moet daarom per direct stoppen bij de milieuclub.
14 uur geleden