Orkaan Beryl heeft nog geen gevolgen voor vluchten ABC-eilanden
WILLEMSTAD (ANP) - Orkaan Beryl, die momenteel door het Caribisch gebied raast, heeft op dit moment geen gevolgen voor de vluchtroutes van KLM naar de ABC-eilanden Aruba, Bonaire en Curaçao en Sint-Maarten. Dat laat een woordvoerster desgevraagd weten. Bij reisorganisaties Corendon en TUI lijken ook nog geen aanpassingen te zijn door de orkaan.
"Als het nodig is vanwege weersomstandigheden, past de crew de vluchtroute aan om bijvoorbeeld om een storm heen te vliegen", laat een woordvoerder van reisorganisatie Corendon weten. Dat kan kort voor vertrek zijn of tijdens de vlucht. Voor zover hij weet is dat nog niet gebeurd door orkaan Beryl. "We monitoren de situatie nauwgezet", laat een woordvoerster van reisorganisatie TUI weten.
De orkaan trok maandag richting de Bovenwindse Eilanden. Het eiland Carriacou van Grenada werd vol getroffen. Nabijgelegen eilanden, waaronder Saint Vincent en de Grenadines, kregen ook te maken met ernstig noodweer. De ABC-eilanden behoren tot de Benedenwindse Eilanden.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten geven het Russische oliebedrijf Lukoil een maand extra de tijd om een koper te vinden voor zijn buitenlandse bezittingen. De deadline zou aanstaande zaterdag zijn, maar is nu met een maand opgeschoven.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met winsten gesloten na het rentebesluit van de Federal Reserve. Die verlaagde het belangrijkste rentetarief in de VS zoals verwacht met een kwart procentpunt om de arbeidsmarkt te stimuleren. De verdeeldheid onder beleidsmakers bleek groot.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie heeft een inval gedaan in het Europese hoofdkantoor van Temu, meldden persbureau Bloomberg en AFP op basis van bronnen. De actie maakt deel uit van een onderzoek naar mogelijk oneerlijke concurrentie door de Chinese webshop.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Federal Reserve heeft voor de derde keer op rij de rente verlaagd met een kwart procentpunt. Beleidsmakers bij de Amerikaanse koepel van centrale banken waren verdeeld. Twee van de twaalf beslissers stemden tegen een verlaging van de leenkosten, terwijl een beleidsmaker de rente nog verder omlaag wilde.
5 uur geledenINNSBRUCK (ANP/DPA/RTR) - De voormalige miljardair en oprichter van vastgoedconcern Signa, René Benko, is opnieuw veroordeeld wegens faillissementsfraude. De rechtbank in Innsbruck legde de Oostenrijker een voorwaardelijke straf van vijftien maanden cel op.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlandse bedrijfsleven is blij dat de Europese Commissie voorstelt om projecten voor de uitbreiding van het stroomnet een vrijstelling te gunnen voor de stikstofuitstoot. Het dagelijks bestuur van de Europese Unie presenteerde woensdag plannen om Europese elektriciteitsnetten versneld uit te breiden en te moderniseren. De tijdelijke stikstofuitstoot bij die bouwprojecten mag op "geen enkele manier" een belemmering zijn voor de snelle ingebruikname van de energienetten, schrijft de Commissie in het voorstel.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is woensdag met een verlies gesloten. Ook op andere Europese beurzen waren voornamelijk minnen te zien op de koersenborden, in afwachting van het rentebesluit van de Federal Reserve in de Verenigde Staten.
7 uur geleden