Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Orkaan Beryl heeft nog geen gevolgen voor vluchten ABC-eilanden

Orkaan Beryl heeft nog geen gevolgen voor vluchten ABC-eilanden

WILLEMSTAD (ANP) - Orkaan Beryl, die momenteel door het Caribisch gebied raast, heeft op dit moment geen gevolgen voor de vluchtroutes van KLM naar de ABC-eilanden Aruba, Bonaire en CuraƧao en Sint-Maarten. Dat laat een woordvoerster desgevraagd weten. Bij reisorganisaties Corendon en TUI lijken ook nog geen aanpassingen te zijn door de orkaan.

"Als het nodig is vanwege weersomstandigheden, past de crew de vluchtroute aan om bijvoorbeeld om een storm heen te vliegen", laat een woordvoerder van reisorganisatie Corendon weten. Dat kan kort voor vertrek zijn of tijdens de vlucht. Voor zover hij weet is dat nog niet gebeurd door orkaan Beryl. "We monitoren de situatie nauwgezet", laat een woordvoerster van reisorganisatie TUI weten.

De orkaan trok maandag richting de Bovenwindse Eilanden. Het eiland Carriacou van Grenada werd vol getroffen. Nabijgelegen eilanden, waaronder Saint Vincent en de Grenadines, kregen ook te maken met ernstig noodweer. De ABC-eilanden behoren tot de Benedenwindse Eilanden.

Meer uit Financieel

Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

3 uur geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

5 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

7 uur geleden
Luchtvaartautoriteit EU adviseert niet boven Iran te vliegen

KEULEN (ANP/RTR) - De Europese luchtvaartautoriteit EASA heeft Europese luchtvaartmaatschappijen opgeroepen het luchtruim van Iran te mijden. De EASA kwam vrijdag met dit advies vanwege de aanhoudende spanningen en dreigingen van de Amerikaanse president Donald Trump met militaire acties in Iran.

7 uur geleden
Europarlement overweegt steun handelsdeal te linken aan Groenland

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Europees Parlement overweegt de goedkeuring van het handelsakkoord met de Verenigde Staten te koppelen aan het terugtrekken van Donald Trumps bedreiging om Groenland over te nemen. De overeenkomst die de Europese Commissie en de VS afgelopen zomer sloten, moet nog worden goedgekeurd door het Europees Parlement.

8 uur geleden
Megatunnel Duitsland en Denemarken op zijn vroegst in 2031 klaar

KIEL (ANP/DPA) - De bouw van de Fehmarnbelttunnel loopt opnieuw vertraging op. De projectontwikkelaar verwacht dat de tunnel tussen het Duitse eiland Fehmarn en het Deense eiland Lolland niet voor 2031 af is. De tunnel moest oorspronkelijk in 2024 klaar zijn en kost miljarden euro's.

9 uur geleden
AEX eindigt licht lager na opmars tot boven de 1000 punten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de beurs in Amsterdam is vrijdag iets lager gesloten. Beleggers waren terughoudender, nadat de hoofdindex donderdag een opmars maakte en voor het eerst de mijlpaal van 1000 punten bereikte.

9 uur geleden