Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint dag na plaatsing voor EK in Faro

Oranje traint dag na plaatsing voor EK in Faro

FARO (ANP) - Het Nederlands elftal is in Faro de voorbereiding begonnen op de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Gibraltar van dinsdag. Oranje verzekerde zich zaterdag met een zege van 1-0 op Ierland al van deelname aan het eindtoernooi van volgend jaar zomer in Duitsland. Alle 22 spelers uit de selectie zijn meegereisd naar Portugal.

De wedstrijd tegen Gibraltar staat vooral in het teken van zoveel mogelijk doelpunten maken. Dat gaat Oranje in deze kwalificatiereeks niet zo eenvoudig af. Tegen Ierland liet het elftal van bondscoach Ronald Koeman na rust veel kansen onbenut. Gibraltar, dat zaterdag met 14-0 van Frankrijk verloor, lijkt voor de aanvallers de ideale tegenstander om aan het zelfvertrouwen te werken.

Zoals gebruikelijk de dag na een wedstrijd, trainde Oranje met de reserves en de spelers die tegen Ierland invielen. De basisspelers deden het rustig aan. Denzel Dumfries, die tegen de Ieren zijn vijftigste interland speelde, verscheen helemaal niet op het veld. De rechtervleugelverdediger trainde op de hometrainer.

Verbouwing

Nederland speelt tegen Gibraltar in Portugal omdat het Victoria Stadium, het nationale en enige stadion van Gibraltar, wordt verbouwd.

Oranje traint maandagmiddag nog een keer. Daarna geeft Koeman een persconferentie en zal hij mogelijk vertellen of hij vasthoudt aan zijn ploeg die tegen Ierland speelde of dat hij nu anderen een kans wil geven. Verdediger Jorrel Hato en aanvaller Thijs Dallinga wachten van de spelers van de huidige selectie nog op hun debuut.

Meer uit Voetbal

Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

6 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

7 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

9 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

1 dag geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

1 dag geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden