Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint dag na plaatsing voor EK in Faro

Oranje traint dag na plaatsing voor EK in Faro

FARO (ANP) - Het Nederlands elftal is in Faro de voorbereiding begonnen op de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Gibraltar van dinsdag. Oranje verzekerde zich zaterdag met een zege van 1-0 op Ierland al van deelname aan het eindtoernooi van volgend jaar zomer in Duitsland. Alle 22 spelers uit de selectie zijn meegereisd naar Portugal.

De wedstrijd tegen Gibraltar staat vooral in het teken van zoveel mogelijk doelpunten maken. Dat gaat Oranje in deze kwalificatiereeks niet zo eenvoudig af. Tegen Ierland liet het elftal van bondscoach Ronald Koeman na rust veel kansen onbenut. Gibraltar, dat zaterdag met 14-0 van Frankrijk verloor, lijkt voor de aanvallers de ideale tegenstander om aan het zelfvertrouwen te werken.

Zoals gebruikelijk de dag na een wedstrijd, trainde Oranje met de reserves en de spelers die tegen Ierland invielen. De basisspelers deden het rustig aan. Denzel Dumfries, die tegen de Ieren zijn vijftigste interland speelde, verscheen helemaal niet op het veld. De rechtervleugelverdediger trainde op de hometrainer.

Verbouwing

Nederland speelt tegen Gibraltar in Portugal omdat het Victoria Stadium, het nationale en enige stadion van Gibraltar, wordt verbouwd.

Oranje traint maandagmiddag nog een keer. Daarna geeft Koeman een persconferentie en zal hij mogelijk vertellen of hij vasthoudt aan zijn ploeg die tegen Ierland speelde of dat hij nu anderen een kans wil geven. Verdediger Jorrel Hato en aanvaller Thijs Dallinga wachten van de spelers van de huidige selectie nog op hun debuut.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

6 minuten geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

2 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

2 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

5 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

14 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

16 uur geleden