Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje start voorbereiding op laatste interlandperiode voor WK

Oranje start voorbereiding op laatste interlandperiode voor WK

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal begint in Zeist aan de voorbereiding op de laatste groepswedstrijden in de Nations League, tegen Polen en België. Bondscoach Louis van Gaal heeft 25 spelers opgeroepen, onder wie drie debutanten: de keepers Andries Noppert (sc Heerenveen) en Remko Pasveer en middenvelder Kenneth Taylor. Pasveer en Taylor behoren tot de acht Ajacieden in de selectie.

Van Gaal ontvangt de spelers aan het begin van de middag in Zeist. De bondscoach geeft om 16.30 uur een persconferentie, waarin hij vooruitblikt op de laatste interlandperiode voordat het WK begint. Van Gaal moet uiterlijk 13 november, een week voor de start van het WK in Qatar, een selectie van 26 spelers hebben ingediend bij de FIFA. Om 17.30 uur begint op het complex van de KNVB een training waarbij zo'n duizend bezoekers welkom zijn.

Het Nederlands elftal speelt donderdag in Warschau tegen Polen en drie dagen later in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA in Amsterdam tegen België. De ploeg van Van Gaal gaat in groep 4 van de A-divisie in de Nations League aan kop met 10 punten uit vier wedstrijden. België heeft 7 punten, Polen 4 en Wales heeft 1 punt. De vier groepswinnaars plaatsen zich voor de finaleronde van volgend jaar zomer.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

7 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

9 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

11 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

13 uur geleden