Oranje speelt ook WK-kwalificatieduels in Rotterdam en Eindhoven
ZEIST (ANP) - Oranje gaat in de WK-kwalificatiereeks ook wedstrijden in Rotterdam en Eindhoven spelen, zo heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt. De afgelopen jaren was de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam, een uitzondering daargelaten, steevast het decor voor de thuisduels van het Nederlands elftal.
Op 10 oktober 2019 speelde Oranje voor het laatst in Rotterdam, Eindhoven werd op 1 september 2016 voor het laatst aangedaan door het Nederlands elftal.
Op zaterdag 4 september neemt Oranje het in het Philips Stadion in Eindhoven op tegen Montenegro. Drie dagen later speelt het Nederlands elftal in Amsterdam tegen Turkije. De laatste twee thuiswedstrijden worden gespeeld in De Kuip: op maandag 11 oktober tegen Gibraltar en op dinsdag 16 november tegen Noorwegen.
De Kuip
De Kuip is het stadion dat het vaakst gebruikt is voor duels van Oranje. De wedstrijd tegen Gibraltar wordt al de 125e van de Nederlandse ploeg in Rotterdam.
Op 1 september speelt Oranje in Oslo tegen Noorwegen, op 8 oktober is in Riga Letland de tegenstander en Montenegro - Nederland wordt op 13 november gespeeld in Podgorica.
Oranje staat in de WK-kwalificatie tweede in de poule met 6 punten, 1 minder dan koploper Turkije. De ploeg van bondscoach Frank de Boer heeft drie duels gespeeld.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
11 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden