Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje speelt ook WK-kwalificatieduels in Rotterdam en Eindhoven

Oranje speelt ook WK-kwalificatieduels in Rotterdam en Eindhoven

ZEIST (ANP) - Oranje gaat in de WK-kwalificatiereeks ook wedstrijden in Rotterdam en Eindhoven spelen, zo heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt. De afgelopen jaren was de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam, een uitzondering daargelaten, steevast het decor voor de thuisduels van het Nederlands elftal.

Op 10 oktober 2019 speelde Oranje voor het laatst in Rotterdam, Eindhoven werd op 1 september 2016 voor het laatst aangedaan door het Nederlands elftal.

Op zaterdag 4 september neemt Oranje het in het Philips Stadion in Eindhoven op tegen Montenegro. Drie dagen later speelt het Nederlands elftal in Amsterdam tegen Turkije. De laatste twee thuiswedstrijden worden gespeeld in De Kuip: op maandag 11 oktober tegen Gibraltar en op dinsdag 16 november tegen Noorwegen.

De Kuip

De Kuip is het stadion dat het vaakst gebruikt is voor duels van Oranje. De wedstrijd tegen Gibraltar wordt al de 125e van de Nederlandse ploeg in Rotterdam.

Op 1 september speelt Oranje in Oslo tegen Noorwegen, op 8 oktober is in Riga Letland de tegenstander en Montenegro - Nederland wordt op 13 november gespeeld in Podgorica.

Oranje staat in de WK-kwalificatie tweede in de poule met 6 punten, 1 minder dan koploper Turkije. De ploeg van bondscoach Frank de Boer heeft drie duels gespeeld.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

5 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

5 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

6 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

6 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

7 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

8 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

9 uur geleden