Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje moet winnen van Polen en hopen op misstap van Italië

Oranje moet winnen van Polen en hopen op misstap van Italië

CHORZOW (ANP) - Het Nederlands elftal sluit de groepsfase van de Nations League woensdag om 20.45 uur af met een uitwedstrijd tegen Polen. De ploeg van bondscoach Frank de Boer kan nog als eerste eindigen en daarmee het finaletoernooi halen.

Italië leidt nu met 9 punten, voor Nederland met 8 punten en Polen met 7 punten. Bosnië en Herzegovina is laatste met 2 punten. Oranje moet zelf winnen van Polen en hopen dat Italië gelijk speelt of verliest bij Bosnië en Herzegovina. Als Italië verliest en Nederland gelijk speelt, gaat Italië op basis van een beter onderling resultaat naar de 'Final Four'. De Italianen wonnen namelijk in Amsterdam met 1-0. In Bergamo eindigde het duel onbeslist: 1-1.

Nederland won de thuiswedstrijd tegen Polen in september met 1-0 door een doelpunt van Steven Bergwijn.

Onder leiding van de vorige bondscoach Ronald Koeman bereikte Oranje twee jaar terug het finaletoernooi van de eerste editie van de Nations League, samen met Portugal, Engeland en Zwitserland. Portugal versloeg Nederland in de finale met 1-0.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

29 minuten geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

33 minuten geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

1 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

2 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

2 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

2 uur geleden