Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal heeft bij het verdedigen van hoekschoppen "kleine aanpassingen" gedaan. Dat vertelde verdediger Stefan de Vrij in de Volkswagen Arena in Wolfsburg, voor het begin van een training in aanloop naar het tweede groepsduel op het EK met Frankrijk van vrijdag.
Oranje kwam zondag tegen Polen (2-1 winst) na een kwartier op achterstand. Aanvaller Adam Buksa wist zich bij een corner zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen. "Een probleem wil ik het niet noemen, maar wel een aandachtspunt", aldus De Vrij. "De laatste doelpunten die we tegen kregen, kwamen voort uit spelhervattingen. Daarvoor is het ook een lange tijd goed gegaan."
Grote veranderingen zijn niet te verwachten. De Vrij: "Ik denk dat het er vooral om gaat dat we het er met z'n allen in grote lijnen eens over zijn hoe we het doen, dat het duidelijk is en dat iedereen weet wat zijn taken zijn. Daarbij is ook sprake van interactie, dat we als spelers zelf ook aangeven wat beter kan. Het wordt wel besproken en we besteden er aandacht aan. Hier en daar zijn wat kleine aanpassingen gedaan."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
9 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
11 uur geleden