Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners

Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners

WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal heeft bij het verdedigen van hoekschoppen "kleine aanpassingen" gedaan. Dat vertelde verdediger Stefan de Vrij in de Volkswagen Arena in Wolfsburg, voor het begin van een training in aanloop naar het tweede groepsduel op het EK met Frankrijk van vrijdag.

Oranje kwam zondag tegen Polen (2-1 winst) na een kwartier op achterstand. Aanvaller Adam Buksa wist zich bij een corner zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen. "Een probleem wil ik het niet noemen, maar wel een aandachtspunt", aldus De Vrij. "De laatste doelpunten die we tegen kregen, kwamen voort uit spelhervattingen. Daarvoor is het ook een lange tijd goed gegaan."

Grote veranderingen zijn niet te verwachten. De Vrij: "Ik denk dat het er vooral om gaat dat we het er met z'n allen in grote lijnen eens over zijn hoe we het doen, dat het duidelijk is en dat iedereen weet wat zijn taken zijn. Daarbij is ook sprake van interactie, dat we als spelers zelf ook aangeven wat beter kan. Het wordt wel besproken en we besteden er aandacht aan. Hier en daar zijn wat kleine aanpassingen gedaan."

Meer uit Voetbal

Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

24 minuten geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

26 minuten geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

1 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

1 uur geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

3 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

3 uur geleden