Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal heeft bij het verdedigen van hoekschoppen "kleine aanpassingen" gedaan. Dat vertelde verdediger Stefan de Vrij in de Volkswagen Arena in Wolfsburg, voor het begin van een training in aanloop naar het tweede groepsduel op het EK met Frankrijk van vrijdag.
Oranje kwam zondag tegen Polen (2-1 winst) na een kwartier op achterstand. Aanvaller Adam Buksa wist zich bij een corner zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen. "Een probleem wil ik het niet noemen, maar wel een aandachtspunt", aldus De Vrij. "De laatste doelpunten die we tegen kregen, kwamen voort uit spelhervattingen. Daarvoor is het ook een lange tijd goed gegaan."
Grote veranderingen zijn niet te verwachten. De Vrij: "Ik denk dat het er vooral om gaat dat we het er met z'n allen in grote lijnen eens over zijn hoe we het doen, dat het duidelijk is en dat iedereen weet wat zijn taken zijn. Daarbij is ook sprake van interactie, dat we als spelers zelf ook aangeven wat beter kan. Het wordt wel besproken en we besteden er aandacht aan. Hier en daar zijn wat kleine aanpassingen gedaan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
1 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
19 uur geleden