Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal heeft bij het verdedigen van hoekschoppen "kleine aanpassingen" gedaan. Dat vertelde verdediger Stefan de Vrij in de Volkswagen Arena in Wolfsburg, voor het begin van een training in aanloop naar het tweede groepsduel op het EK met Frankrijk van vrijdag.
Oranje kwam zondag tegen Polen (2-1 winst) na een kwartier op achterstand. Aanvaller Adam Buksa wist zich bij een corner zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen. "Een probleem wil ik het niet noemen, maar wel een aandachtspunt", aldus De Vrij. "De laatste doelpunten die we tegen kregen, kwamen voort uit spelhervattingen. Daarvoor is het ook een lange tijd goed gegaan."
Grote veranderingen zijn niet te verwachten. De Vrij: "Ik denk dat het er vooral om gaat dat we het er met z'n allen in grote lijnen eens over zijn hoe we het doen, dat het duidelijk is en dat iedereen weet wat zijn taken zijn. Daarbij is ook sprake van interactie, dat we als spelers zelf ook aangeven wat beter kan. Het wordt wel besproken en we besteden er aandacht aan. Hier en daar zijn wat kleine aanpassingen gedaan."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
22 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden