Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners

Oranje doet na doelpunt Polen 'kleine aanpassingen' bij corners

WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal heeft bij het verdedigen van hoekschoppen "kleine aanpassingen" gedaan. Dat vertelde verdediger Stefan de Vrij in de Volkswagen Arena in Wolfsburg, voor het begin van een training in aanloop naar het tweede groepsduel op het EK met Frankrijk van vrijdag.

Oranje kwam zondag tegen Polen (2-1 winst) na een kwartier op achterstand. Aanvaller Adam Buksa wist zich bij een corner zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen. "Een probleem wil ik het niet noemen, maar wel een aandachtspunt", aldus De Vrij. "De laatste doelpunten die we tegen kregen, kwamen voort uit spelhervattingen. Daarvoor is het ook een lange tijd goed gegaan."

Grote veranderingen zijn niet te verwachten. De Vrij: "Ik denk dat het er vooral om gaat dat we het er met z'n allen in grote lijnen eens over zijn hoe we het doen, dat het duidelijk is en dat iedereen weet wat zijn taken zijn. Daarbij is ook sprake van interactie, dat we als spelers zelf ook aangeven wat beter kan. Het wordt wel besproken en we besteden er aandacht aan. Hier en daar zijn wat kleine aanpassingen gedaan."

Meer uit Voetbal

Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

18 minuten geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

3 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

7 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

20 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 dag geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

1 dag geleden