Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opvallend: Ineens ligt er een regenboogpad voor het gemeentehuis

Opvallend: Ineens ligt er een regenboogpad voor het gemeentehuis

THOLEN - Wie vandaag in de buurt van het gemeentehuis in Tholen komt, zal het wel opvallen: een felgekleurd regenboogzebrapad met de tekst ‘For Emma’ is daar namelijk te zien. 

Rood, oranje, geel, blauw, wit en groen; een felgekleurd regenboogpad is vanaf nu te zien voor het gemeentehuis in Tholen. Het is niet bekend wie het pad daar heeft geplaatst. Naast de felle kleuren is er bij het pad ook ‘For Emma’ te lezen. Dit verwijst naar de Thoolse Emma Smits.

Zij werd bekend door haar deelname aan het televisieprogramma Au Pairs. In dit programma werden vier Nederlandse meisjes gevolgd tijdens hun avontuur in Miami. Het viertal vertrok daar naartoe om Au Pair te worden bij een Amerikaans gezin. 

Verliefd 
In de één na laatste aflevering van Au Pairs komt Emma uit de kast. Ze vertelt dat ze tijdens haar werk in Miami iemand tegengekomen is waar ze verliefd op geworden is. “Ik begon dit avontuur niet om verliefd te worden of om überhaupt iemand tegen te komen. Ik zat daar eigenlijk helemaal niet op te wachten”, aldus Emma. “Ik had nooit verwacht dat dit zou gebeuren. En dat het een meisje is, is voor mij helemaal nieuw. Ik ben daar thuis nooit zo open over geweest.”


Foto: Joop Schot/Thoolse Kiekjes

Meer uit Tholen

Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

6 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De brug over het Schelde-Rijnkanaal’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

9 uur geleden
Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

1 dag geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

1 dag geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

2 dagen geleden
Auto van dijk bij Poortvliet, traumahelikopter ingezet

POORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.

2 dagen geleden
Programma Koningsdag Sint-Maartensdijk 2026

SINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.

2 dagen geleden