Opvallend: Ineens ligt er een regenboogpad voor het gemeentehuis
THOLEN - Wie vandaag in de buurt van het gemeentehuis in Tholen komt, zal het wel opvallen: een felgekleurd regenboogzebrapad met de tekst ‘For Emma’ is daar namelijk te zien.
Rood, oranje, geel, blauw, wit en groen; een felgekleurd regenboogpad is vanaf nu te zien voor het gemeentehuis in Tholen. Het is niet bekend wie het pad daar heeft geplaatst. Naast de felle kleuren is er bij het pad ook ‘For Emma’ te lezen. Dit verwijst naar de Thoolse Emma Smits.
Zij werd bekend door haar deelname aan het televisieprogramma Au Pairs. In dit programma werden vier Nederlandse meisjes gevolgd tijdens hun avontuur in Miami. Het viertal vertrok daar naartoe om Au Pair te worden bij een Amerikaans gezin.
Verliefd
In de één na laatste aflevering van Au Pairs komt Emma uit de kast. Ze vertelt dat ze tijdens haar werk in Miami iemand tegengekomen is waar ze verliefd op geworden is. “Ik begon dit avontuur niet om verliefd te worden of om überhaupt iemand tegen te komen. Ik zat daar eigenlijk helemaal niet op te wachten”, aldus Emma. “Ik had nooit verwacht dat dit zou gebeuren. En dat het een meisje is, is voor mij helemaal nieuw. Ik ben daar thuis nooit zo open over geweest.”
Foto: Joop Schot/Thoolse Kiekjes
Meer uit Tholen
THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
1 dag geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
3 dagen geleden