Opvallend: Ineens ligt er een regenboogpad voor het gemeentehuis
THOLEN - Wie vandaag in de buurt van het gemeentehuis in Tholen komt, zal het wel opvallen: een felgekleurd regenboogzebrapad met de tekst ‘For Emma’ is daar namelijk te zien.
Rood, oranje, geel, blauw, wit en groen; een felgekleurd regenboogpad is vanaf nu te zien voor het gemeentehuis in Tholen. Het is niet bekend wie het pad daar heeft geplaatst. Naast de felle kleuren is er bij het pad ook ‘For Emma’ te lezen. Dit verwijst naar de Thoolse Emma Smits.
Zij werd bekend door haar deelname aan het televisieprogramma Au Pairs. In dit programma werden vier Nederlandse meisjes gevolgd tijdens hun avontuur in Miami. Het viertal vertrok daar naartoe om Au Pair te worden bij een Amerikaans gezin.
Verliefd
In de één na laatste aflevering van Au Pairs komt Emma uit de kast. Ze vertelt dat ze tijdens haar werk in Miami iemand tegengekomen is waar ze verliefd op geworden is. “Ik begon dit avontuur niet om verliefd te worden of om überhaupt iemand tegen te komen. Ik zat daar eigenlijk helemaal niet op te wachten”, aldus Emma. “Ik had nooit verwacht dat dit zou gebeuren. En dat het een meisje is, is voor mij helemaal nieuw. Ik ben daar thuis nooit zo open over geweest.”
Foto: Joop Schot/Thoolse Kiekjes
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.
9 uur geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
13 uur geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
1 dag geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden