Opnieuw storing bij Rabobank, problemen met afronden transacties
UTRECHT (ANP) - Klanten van de Rabobank kunnen vrijdagmiddag last hebben van een storing. Op de website van de bank staat vermeld dat er problemen kunnen ontstaan bij het afronden van overboekingen. Het is de tweede storing in een week tijd.
De Rabobank roept klanten op niet nogmaals een overboeking aan te maken. Die zou dan mogelijk dubbel verwerkt kunnen worden.
Klanten van de bank konden dinsdag onder meer geen onlinebetalingen doen als gevolg van een storing. Ook was pinnen in de winkel soms niet mogelijk en konden klanten hun rekeningsaldo niet inzien.
Meer uit Financieel
SCHIPHOL (ANP) - Het aantal geschrapte vluchten op Schiphol is opgelopen tot zeshonderd, meldt de luchthaven in een update. Eerder op de dag meldde Schiphol al dat vierhonderd vluchten niet konden doorgaan als gevolg van het winterse weer en de sneeuwval. Schiphol adviseert reizigers de actuele vluchtinformatie in de gaten te houden voordat ze naar het vliegveld gaan.
40 minuten geledenDEN HAAG (ANP/BLOOMBERG) - De wereldwijde groei in de verkoop van elektrische auto's vertraagt dit jaar naar verwachting. Dit komt doordat China subsidies afbouwt, Europa twijfelt over het uitfaseren van verbrandingsmotoren, en Amerikaanse fabrikanten en beleidsmakers hun plannen voor elektrische auto's bijstellen.
51 minuten geledenSCHIPHOL (ANP) - De vloeistof waarmee vliegtuigen ijsvrij worden gemaakt op Schiphol raakt op te midden van de winterse omstandigheden. Daarvoor waarschuwt KLM op haar website. De toelevering van de vloeistof uit Duitsland staat volgens de luchtvaartmaatschappij onder druk. "KLM doet er alles aan om de voorraad aangevuld te krijgen; zo gaat KLM de vloeistof zelf ophalen in Duitsland", aldus de maatschappij.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Door sneeuw en gladheid draaien autobedrijven en schadeherstellers overuren. "En we zien in onze werkplaatsen dat er een enorme run is op winterbanden", zegt Eric Berkhof, directeur van Van Mossel Automotive Group.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De bevoorrading van supermarkten kan op sommige plekken in Nederland iets langer duren door het winterse weer. Albert Heijn en PLUS laten weten dat dit echter niet leidt tot veel lege schappen. Wel moest Albert Heijn "in een beperkt aantal gevallen" onlinebestellingen annuleren omdat het bijvoorbeeld te onveilig was om ze te leveren.
3 uur geledenLEUSDEN (ANP) - Nederlanders gaan weer steeds vaker op reis, ziet reisbrancheorganisatie ANVR. Vorig jaar is het aantal vakantiegangers ruim 2 procent boven het niveau uitgekomen van 2019, het laatste jaar voor de coronapandemie. Dat blijkt uit cijfers van de branche en marketingbedrijf NIQ. Ook boeken mensen hun vakantie eerder en reizen ze vaker naar minder toeristische bestemmingen.
3 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - De Ierse premier Micheál Martin is in China voor gesprekken over de handelsbetrekkingen. Daarbij praat Martin ook over de importheffingen die China heeft opgelegd op zuivelproducten uit de Europese Unie.
3 uur geleden