Opnieuw homerun Albies voor winnende Braves
ARLINGTON (ANP) - De Antilliaanse honkballer Ozzie Albies heeft met een homerun en twee binnen geslagen punten voor de tweede avond op rij een belangrijke rol gespeeld voor zijn team Atlanta Braves in de play-offs van de Major League. De Braves versloegen in de tweede wedstrijd van de finalereeks van de National League de Los Angeles Dodgers met 8-7. In de best-of-sevenserie leidt de ploeg nu met 2-0.
Albies sloeg net als maandag in de negende inning een homerun. Daarmee liet hij dinsdagavond (lokale tijd) het achtste punt voor zijn team aantekenen. Het was een van de drie honkslagen en twee binnen geslagen punten van de tweede honkman.
In de laatste slagbeurt van Los Angeles werd het nog spannend toen de ploeg met vier punten terugkwam tot 8-7. Verder lieten de werpers van Atlanta het niet komen. Werper Kenley Jansen van de Dodgers bleef net als een dag eerder, toen zijn ploeg met 5-1 verloor van Atlanta, aan de kant.
In de derde wedstrijd van de finale in de American League versloegen de Tampa Bay Rays de Houston Astros met 5-2 en namen daarmee een 3-0 voorsprong in wedstrijden. De ploeg uit Florida heeft nog een zege in de serie nodig om zich te plaatsen voor de World Series.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig tennisster Serena Williams heeft de dopinginstantie International Tennis Integrity Agency (ITIA) van de tennisfederatie verzocht weer opgenomen te worden op de lijst voor dopingcontroles.
52 minuten geledenABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.
3 uur geledenMATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.
5 uur geledenROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
1 dag geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
1 dag geleden