Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw homerun Albies voor winnende Braves

Opnieuw homerun Albies voor winnende Braves

ARLINGTON (ANP) - De Antilliaanse honkballer Ozzie Albies heeft met een homerun en twee binnen geslagen punten voor de tweede avond op rij een belangrijke rol gespeeld voor zijn team Atlanta Braves in de play-offs van de Major League. De Braves versloegen in de tweede wedstrijd van de finalereeks van de National League de Los Angeles Dodgers met 8-7. In de best-of-sevenserie leidt de ploeg nu met 2-0.

Albies sloeg net als maandag in de negende inning een homerun. Daarmee liet hij dinsdagavond (lokale tijd) het achtste punt voor zijn team aantekenen. Het was een van de drie honkslagen en twee binnen geslagen punten van de tweede honkman.

In de laatste slagbeurt van Los Angeles werd het nog spannend toen de ploeg met vier punten terugkwam tot 8-7. Verder lieten de werpers van Atlanta het niet komen. Werper Kenley Jansen van de Dodgers bleef net als een dag eerder, toen zijn ploeg met 5-1 verloor van Atlanta, aan de kant.

In de derde wedstrijd van de finale in de American League versloegen de Tampa Bay Rays de Houston Astros met 5-2 en namen daarmee een 3-0 voorsprong in wedstrijden. De ploeg uit Florida heeft nog een zege in de serie nodig om zich te plaatsen voor de World Series.

Meer uit Sport

Wielrenner Pedersen rijdt Milaan-Sanremo na snel herstel

MILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.

16 minuten geleden
Judoka Steenhuis beëindigt carrière

NIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.

1 uur geleden
Karalis daagt Duplantis uit: ben gevaarlijk als ik plezier heb

TORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."

2 uur geleden
Europees kampioen Chapple kiest rol van underdog op 1500 meter

TORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.

3 uur geleden
Wereldrecordhouder wijst Schilder op technische fout kogelstoten

TORUN (ANP) - De inmiddels 76-jarige Tsjechische wereldrecordhoudster kogelstoten Helena Fibingerova heeft Jessica Schilder dit seizoen van nuttig technisch advies voorzien. Door haar linkerbeen bij de afstoot wat op te schuiven en meer tegen de balk te plaatsen, kan de Nederlandse regerend wereldkampioene centimeters verder komen.

5 uur geleden
WK indooratletiek in 2028 in India en in 2030 in Kazachstan

TORUN (ANP) - De wereldkampioenschappen indooratletiek worden in 2028 in Odisha in India gehouden. Twee jaar later vindt het evenement plaats in Astana in Kazachstan. Dat maakte voorzitter Sebastian Coe van de mondiale atletiekbond World Athletics donderdag bekend voorafgaand aan de WK indooratletiek in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Bisschops jaagt op WK atletiek in Torun op status sprinticoon

ARNHEM/TORUN (ANP) - Minke Bisschops bewaart goede herinneringen aan de Kujawsko-Pomorska Arena in de Poolse stad Torun. De Limburgse atlete liep in die indoorhal vorige maand haar persoonlijk record op de 60 meter: 7,10, een tijd waarmee ze op de nationale ranglijst aller tijden opschoof naar de derde plaats, achter sprinticonen Nelli Cooman en Dafne Schippers (7,00). De 23-jarige Bisschops wil zaterdag op de WK indoor proberen nog harder te gaan in Torun.

8 uur geleden