Opnieuw extra drukte op de wegen richting België
THOLEN - Het is dinsdag opnieuw extra druk op de snelwegen rond Breda vanwege de vele mensen die afreizen naar België. De gouverneur van België Cathy Berx reageerde in het radioprogramma De Wereld Vandaag teleurgesteld op de vele reizigers vanuit Nederland. Zij noemt het 'niet sociaal'.
Terwijl Nederland in een harde lockdown zit, is België nog grotendeels open. Zo zijn de winkels er nog geopend, en mag ook de horeca nog steeds tot 23.00 uur open blijven. Het is reden voor veel Nederlanders om naar België af te reizen. Maandag meldde de ANWB al dat het op de snelwegen rond Breda extra druk was. En ook dinsdag laat de ANWB opnieuw weten dat er extra drukte is op de snelwegen richting België.
De komst van zoveel Nederlanders is voor Belgische ondernemers fijn. Maar de gouverneur van België is niet blij met het gedrag van de Nederlanders. In een radioprogramma reageerde Cathy Berx op de vele Nederlanders in Antwerpen. "Het is niet sociaal, solidair of verstandig dat Nederlanders de grens overgaan en de oproep om weg te blijven negeren."
Meer uit Tholen
THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
10 uur geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
15 uur geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
2 dagen geleden