Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw brand in volkstuinencomplex Koningin Julianastraat

Opnieuw brand in volkstuinencomplex Koningin Julianastraat

Tholen - Op het volkstuinencomplex aan de Koningin Julianastraat in Tholen was het dinsdagavond weer raak; Voor de zoveelste keer raakte twee schuurtjes beschadigd door een brand. Vermoedelijk zijn de twee brandhaarden aangestoken. De politie doet verder onderzoek.


Hulpdiensten kregen de melding van de brand rond 22:30 uur binnen. De brandweer schaalde op naar een zogenaamde middelbrand om te beschikken over voldoende bluswater. In de afgelopen jaren is er al tientallen keren brand gesticht in het volkstuinencomplex. Ondanks de snelle inzet van de brandweer kon niet worden voorkomen dat beide schuurtjes forse schade opliepen.


Verkeer op de Nieuwe Postweg had tijdelijk lichte hinder vanwege de daar opgestelde brandweervoertuigen. Iets verdachts gezien of gehoord in de omgeving van het volkstuinencomplex? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844.

Meer uit Tholen

UWV Zeeland: ‘Veel werkgevers verwachten problemen door pensionering werknemers’

ZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.

1 uur geleden
Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

22 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De brug over het Schelde-Rijnkanaal’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

1 dag geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

2 dagen geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

2 dagen geleden
Auto van dijk bij Poortvliet, traumahelikopter ingezet

POORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.

3 dagen geleden