Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opmerkelijk: brandweer rukt uit voor rode neusbeer in boom aan Wolfslaardreef

Opmerkelijk: brandweer rukt uit voor rode neusbeer in boom aan Wolfslaardreef

BREDA - De brandweer is vandaag uitgerukt voor een wel heel bijzondere melding. Aan de Wolfslaardreef in Breda bleek een rode neusbeer vast te zitten in een boom. Het is de brandweer nog niet gelukt het beestje te vangen; er is een vangkooi geplaatst.

Voorbijgangers keken gisterenavond raar op toen zij een rode neusbeer zagen zitten in een boom aan de Wolfslaardreef in Breda. Omdat het beestje vast leek te zitten, schakelden zij de dierenambulance in. Omdat het medewerkers van de dierenambulance niet lukte om het beestje te vangen, werd vanochtend de brandweer ingeschakeld. 

Brandweermannen hebben met de hoogwerker een aantal pogingen gedaan om het dier te vangen, maar ook hen lukte het niet. Daarom hebben zij een vangkooi achtergelaten in de boom. Op deze manier hopen zij dat het dier gevangen wordt, zodat brandweermannen het later naar beneden kunnen halen. 

Meer uit Tholen

Jeroen van der Graaf: ‘Na mijn herseninfarct ben ik gaan beseffen wat echt belangrijk is in het leven’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jeroen van der Graaf van Loods 20E in Sint-Annaland.

20 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Na ritje op motor genieten van zonsondergang’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Eddie Anthonisse die de spotlight mocht vangen.

23 uur geleden
Bewoner aangehouden na vondst 21 kilo illegaal vuurwerk

OUD-VOSSEMEER - De politie heeft zaterdagochtend 21 kilo zwaar vuurwerk in beslag genomen bij een huiszoeking aan de Burgemeester Versluijsstraat. Volgens de politie gaat het om explosieven met de kracht van een handgranaat. Bij de actie werd een persoon aangehouden.

1 dag geleden
Personenbusje belandt in sloot na eenzijdig ongeluk op de Oesterdam

THOLEN - Een personenbusje is vrijdagmiddag van de weg geraakt bij een eenzijdig ongeluk op de Oesterdam (N659) tussen Tholen en Rilland. Het busje kwam in een naastgelegen sloot tot stilstand. Een vrouw zou ter controle naar het ziekenhuis zijn gebracht.

1 dag geleden
Puzzelroute van zo’n vijf kilometer tijdens nieuwe Vossemeerse snerttocht

OUD-VOSSEMEER - Op zaterdag 3 januari houdt Wandel Sport Club (WSC) Vosmeer de 29e Snerttocht, een wandeling van ongeveer 5 kilometer voor jong en oud. Op de route is een puzzeltocht uitgezet waarbij de deelnemers getallen verzamelen die bij aankomst in de Vossenkuil worden omgezet in letters en zo het antwoord vormen. 

2 dagen geleden
Nico (75) woont al zijn hele leven in een van de oudste boerderijen van Zeeland

SINT-ANNALAND - Wie bij de Kleine Muiterij langs de rand van Sint-Annaland stopt, waant zich even in een andere tijd. De kopgevel met het bouwjaar 1646 in rode steentjes gemetseld is voor menig Stallander een bekend gezicht. Maar welke verhalen er achter die bakstenen schuilgaan, blijven voor velen onbekend. Hier woont vrijgezel Nico Kodde (75), de derde en waarschijnlijk laatste generatie van zijn familie die nog boert op één van de oudste boerderijen van Zeeland.

2 dagen geleden
Euterpe brengt jaarlijks kerstconcert in samenwerking met Polyhymnia

SINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.

3 dagen geleden