
Opmerkelijk: brandweer rukt uit voor rode neusbeer in boom aan Wolfslaardreef
BREDA - De brandweer is vandaag uitgerukt voor een wel heel bijzondere melding. Aan de Wolfslaardreef in Breda bleek een rode neusbeer vast te zitten in een boom. Het is de brandweer nog niet gelukt het beestje te vangen; er is een vangkooi geplaatst.
Voorbijgangers keken gisterenavond raar op toen zij een rode neusbeer zagen zitten in een boom aan de Wolfslaardreef in Breda. Omdat het beestje vast leek te zitten, schakelden zij de dierenambulance in. Omdat het medewerkers van de dierenambulance niet lukte om het beestje te vangen, werd vanochtend de brandweer ingeschakeld.
Brandweermannen hebben met de hoogwerker een aantal pogingen gedaan om het dier te vangen, maar ook hen lukte het niet. Daarom hebben zij een vangkooi achtergelaten in de boom. Op deze manier hopen zij dat het dier gevangen wordt, zodat brandweermannen het later naar beneden kunnen halen.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Inwoners van Sint Philipsland kunnen op dinsdag 25 maart hun stem laten horen tijdens een dorpsgesprek over de toekomst van hun dorp. De bijeenkomst vindt plaats in dorpshuis De Wimpel en begint om 19.30 uur, met een inloop vanaf 19.00 uur. Burgemeester Sijbers zal de avond openen, waarna inwoners in gesprek kunnen gaan met gemeentemedewerkers.
15 uur geledenTHOLEN - Op 29 maart 2025 viert Bowlingvereniging Tholen zijn 10-jarig bestaan met een feestelijk bowlingevenement. Dit bijzondere jubileum wordt gevierd met een hapje en een drankje en een gezellige competitie. Na de competitie wordt het jubileum verder gevierd met een feestavond.
22 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Jong en oud heeft zaterdag veel zwerfafval opgeruimd bij de schorren langs de Heideweg in Sint-Maartensdijk. De schoonmaakactie vond plaats onder prima weersomstandigheden en was onderdeel van NLdoet.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 1 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 18 van de derde klasse en speelronde 16 van de vierde en vijfde klasse.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Maar liefst 224 renners en rensters uit tien verschillende landen stonden zaterdag aan de start van de 76e Ronde van Oud-Vossemeer. Remco Weterings was aanwezig om deze wielerklassieker vast te leggen. Bekijk hieronder zijn foto's.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Hoewel er maar liefst deelnemers uit tien verschillende landen aan het vertrek stonden bij de 76e Ronde van Oud-Vossemeer, is een internationaal deelnemersveld niet het doel van het organiserende wielercomité. Sinds dit jaar hebben de nog vijf overgebleven Zeeuwse wielercriteriums juist de samenwerking opgezocht om de wielersport te behouden, zo benadrukt voorzitter Ivo Slokkers.
2 dagen geledenTHOLEN - Een wilgen wigwam zetten, haagjes aanplanten, voorbereidingen voor de aanleg van een groot terras. Vrijdagmorgen werd er door de vrijwilligers die zich hadden aangemeld voor de NLdoet actie bij zorgboerderij Buytengewoon hard gewerkt.
3 dagen geleden