OPGELET! Haringvlietbrug gaat drie nachten dicht
THOLEN - De Haringvlietbrug is in de periode vanaf 20 april tot en met 20 mei op 7 doordeweekse nachten afgesloten. Tijdens deze stremmingen vervangt Rijkswaterstaat een deel van de klemmen waarmee de brugklep van de Haringvlietbrug is bevestigd aan het wegdek.
De eerste drie van de zeven nachtafsluitingen zijn op:
Woensdag 20 april van 22.00 uur tot en met donderdag 21 april 05.00 uur;
Donderdag 21 april van 22.00 uur tot en met vrijdag 22 april 05.00 uur;
Vrijdag 22 april van 22.00 uur tot en met zaterdag 23 april 08.00 uur.
De andere vier nachtafsluitingen volgen halverwege mei. Ook na vervanging van de kleppen blijft de snelheidsverlaging van kracht om de brug tot aan de renovatie in 2023 veilig te houden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.
11 uur geledenSINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.
15 uur geledenPOORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.
2 dagen geledenTHOLEN - Deelname aan een beurs is een kostbaar en arbeidsintensief traject. Door samen te werken op een plein kunnen zaken in gezamenlijkheid worden geregeld. Dat ontzorgt de deelnemers. Dit is de basis van het Tholen Plein wat voor de vierde keer op rij wordt georganiseerd tijdens Contacta in de Zeelandhallen van Goes.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente houdt op dinsdag 3 november een informatieavond over het Masterplan Tholen. Inwoners kunnen de plannen zien voor de Meulvliet, het Calvijn College en Tholense Boys en vragen stellen. Iedereen is welkom.
2 dagen geleden