Opgelet: deel Bergen op Zoom zondagmiddag afgesloten voor verkeer
THOLEN - Opgelet voor Tholenaren die zondag richting Bergen op Zoom moeten: Op zondag 21 augustus komt de Ronde van Spanje, La Vuelta, door de gemeente Bergen op Zoom. Het is bijzonder dat er zo’n grote wielerronde door de gemeente komt. Het gemeentebestuur hoopt dan ook dat het langs het parcours rood mag kleuren en dat er veel toeschouwers zullen zijn.
De etappe start in Breda en gaat vervolgens door West-Brabant. Halverwege de etappe komt het peloton onze gemeente binnen. Via het Laageinde gaan de renners het viaduct van de Eendrachtweg (Halsteren / Lepelstraat) over en slaan ze linksaf de Steenbergseweg in. Vanaf dat moment gaat het peloton over de Halsterseweg, de Randweg West, Van Gorkumweg en de Van Konijnenburgweg. Daarna gaat de route verder in de Markiezaatsweg en verlaten de renners Bergen op Zoom via de Antwerpsestraatweg. De renners zetten dan koers richting Woensdrecht en uiteindelijk is de finish in Breda
De doorkomst in onze gemeente betekent wel iets voor het verkeer en de bereikbaarheid van een aantal wijken op die dag. Het gehele parcours in de gemeente Bergen op Zoom is afgesloten van circa 13.30 uur tot 16.00 uur. Het parcours is dus verkeersvrij en vrij toegankelijk voor publiek. Voor een veilig verloop zijn verkeersmaatregelen nodig. Deze maatregelen zijn afgestemd met politie, provincie en gemeente(n). Gelet op het relatief korte tijdsbestek is ervoor gekozen geen omleidingsroutes te organiseren. Wel zijn er een aantal doorsteekpunten indien zich een noodgeval voordoet. Deze bevinden zich op de locaties: rotonde Schoolstraat - Wouwseweg en de kruising Van Konijnenburgweg - Havendijk- Wittoucksingel.
De Bergse Plaat is zondagmiddag enkele uren onbereikbaar. Voor noodgevallen is verkeer over de Olof Palmebrug mogelijk.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.
5 uur geledenSINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.
8 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.
2 dagen geledenTHOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
3 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.
4 dagen geleden