Operazanger Plácido Domingo annuleert nu zelf concerten in Madrid
MADRID (ANP) - De Spaanse tenor Plácido Domingo heeft een concertreeks geannuleerd in de Spaanse stad Madrid, meldt de Spaanse krant El Mundo. De van seksueel misbruik beschuldigde zanger zou tussen 9 en 23 mei optreden in het Teatro Real, maar dat gaat nu niet door.
De operazanger nam zelf de beslissing om de concerten niet door te laten gaan. Woensdag werd bekend dat de operazanger zijn twee concerten in het Teatro de la Zarzuela niet mocht geven. De regering gelastte de optredens af "op grond van ernstige beschuldigingen en uit solidariteit met de vrouwelijke slachtoffers".
Domingo wordt door meerdere vrouwen beschuldigd van seksuele intimidatie. Eerder stapte hij al op bij de Los Angeles Opera. Ook mag hij niet meer optreden tijdens de Olympische Spelen. Dinsdag bood hij publiekelijk zijn excuses aan voor zijn seksuele wangedrag, en zei de zanger oprecht spijt te hebben van zijn acties.
Meer uit Buitenland
MINAB (ANP/AFP) - Het aantal kinderen dat is omgekomen bij een raketinslag in het zuiden van Iran, die een school trof, is opgelopen tot zeker 108, meldt de Iraanse Rode Halve Maan. Het getroffen gebouw was een basisschool voor meisjes, waar op dat moment naar verluidt 170 kinderen aanwezig waren.
1 uur geledenABU DHABI (ANP/AFP/DPA) - Iraanse vergeldingsaanvallen hebben minstens één persoon het leven gekost in de Verenigde Arabische Emiraten. Bij een "incident" op Zayed International Airport in hoofdstad Abu Dhabi is minstens één persoon omgekomen en zijn zeven mensen gewond geraakt, zo meldden functionarissen.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Mexicaanse Openbaar Ministerie heeft de stoffelijke resten van de gedode drugsbaas Nemesio Oseguera, alias El Mencho, overgedragen aan zijn familie. Dat meldt de krant El País.
1 uur geledenDUBAI (ANP/RTR/AFP) - De luchthaven van Dubai is zaterdag beschadigd geraakt bij een "incident", meldt Dubai Airports in een verklaring op X na golven van Iraanse raketaanvallen. Bij het incident raakten vier medewerkers gewond.
3 uur geledenTEL AVIV (ANP/RTR/AFP) - Bij een Iraanse raketaanval op de Israëlische stad Tel Aviv is zeker één dode gevallen, melden Israëlische hulpdiensten. Ook zouden minstens 20 mensen gewond zijn geraakt.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de dood van de Iraanse ayatollah Ali Khamenei via Truth Social bevestigd.
4 uur geledenTEL AVIV (ANP/AFP) - In verschillende delen van Israël waren zaterdagavond meerdere explosies te horen, nadat het Israëlische leger meldde dat Iran een nieuwe reeks raketten had gelanceerd.
4 uur geleden