Opening zwembad Haestinge onzeker door vernielingen aan gebouw en apparatuur
SINT-MAARTENSDIJK - Het is nog maar de vraag of zwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk zaterdag zijn deuren kan openen.
Woensdagnacht hebben vandalen grote schade aangericht in het zwembad. Vooral apparatuur en het gebouw moesten het daarbij ontgelden. Doordat er schade is aan apparatuur en nog niet duidelijk is welke werkzaamheden nodig zijn om het zwembadwater weer bruikbaar te maken, is het nog maar de vraag of de opening zaterdag doorgang kan vinden.
De politie doet onderzoek naar de vernielingen en is op zoek naar getuigen die iets gezien of gehoord hebben. Getuigen kunnen zich melden via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.
1 dag geledenTHOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.
1 dag geledenTHOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent.
1 dag geledenTHOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.
2 dagen geleden