Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opening speeltuin Westerschelde Ferry

Opening speeltuin Westerschelde Ferry

VLISSINGEN - Kom je spelen bij de Westerschelde Ferry?

Voor de terminal van de Westerschelde Ferry in Vlissingen is een nieuwe speeltuin gebouwd. Woensdag 15 juni om 15.00 uur wordt de speeltuin officieel geopend door een aantal kinderen samen met Wiljan Vloet, algemeen directeur van de Westerschelde Ferry.

“We vinden het ongelofelijk belangrijk dat passagiers zich welkom bij ons voelen en gastvrij ontvangen worden”, vertelt Wiljan Vloet. “Daarom hebben we voor onze allerkleinste passagiers een mooie speeltuin in Vlissingen gemaakt. Het speeltoestel ziet eruit als een Vikingschip waarin de kinderen kunnen klimmen en klauteren en zicht een échte kapitein wanen voordat ze aan boord gaan van de Westerschelde Ferry. Zo creëren we steeds meer beleving, zowel op de boot als tijdens het wachten.”

Westerschelde Ferry Club

“Een ander onderdeel in de beleving is de Westerschelde Ferry Club. De drie karakters kapitein Ferry, stuurman Plume en matroos Babbelaar nemen kinderen mee op avontuur op de Westerschelde Ferry. Wiljan: “De karakters zullen op steeds meer plekken bij de Westerschelde Ferry opduiken en kinderen verrassen.”

Meer uit Vlissingen

Zaterdagmarkt dit weekeinde voor het laatst op Scheldeplein

VLISSINGEN - In verband met de herinrichting van de Walstraat Noord verhuist de Vlissingse zaterdagmarkt naar de Spuistraat, even verderop. Deze zaterdag (10 mei) bouwen de marktkooplui hun kramen voor de laatste keer op het Scheldeplein op.

20 uur geleden
Nieuw zwemseizoen van start: markeringen en informatieborden voor zwemverbod bij Nollehoofd

VLISSINGEN - Per 1 mei is een nieuw zwemseizoen begonnen. Uit veiligheidsoverwegingen verbiedt de gemeente Vlissingen zwemmen in de Westerschelde bij het Nollehoofd.

1 dag geleden
Kleurige vlaggen wapperen voor hoop

VLISSINGEN - De manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' heeft zaterdag bij kunstatelier Kipvis in Vlissingen vele kleurrijke zelfgemaakte vlaggen voor hoop opgeleverd.  

1 dag geleden
Mural ‘De Oude Vissershaven’ vrijdag feestelijk onthuld bij De Nieuwe Haven

VLISSINGEN - In de Nieuwstraat in Vlissingen wordt vrijdagmiddag de voltooiing van de muurschildering 'De Oude Vissershaven' gevierd. Kunstenaar Stefan Thelen maakte de mural op de achtergevel van appartementencomplex De Nieuwe Haven, in de volksmond de Dobberende Doosjes genoemd.

1 dag geleden
Nabestaanden van Canadese strijders in Vlissingen: ‘Emotioneel om te zijn op plek waar het allemaal gebeurd is’

VLISSINGEN - Door de straten in de omgeving van de Oranjedijk klinken op dinsdagmiddag 29 april flarden van doedelzakmuziek. De piper en drumsband zijn nog druk aan het repeteren voor ze de groep van ongeveer 100 nabestaanden van de Canadese strijders begeleiden naar Uncle Beach.

2 dagen geleden
Fietser onderzocht na aanrijding met auto in Paul Krugerstraat

VLISSINGEN - Een fietser is dinsdagmorgen medisch nagekeken na een botsing met een auto op de Paul Krugerstraat in Vlissingen. Het slachtoffer hoefde niet voor behandeling naar het ziekenhuis vervoerd te worden.

2 dagen geleden
Bank met gedenkplaatje bij ZRTI eert dokter Bax

VLISSINGEN - In het parkje aan de Koudekerkseweg in Vlissingen, tegenover het Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut (ZRTI) is zaterdagmiddag het bankje ter nagedachtenis aan dokter Willem Adriaan Bax officieel onthuld. De in 2007 overleden chirurg was een van de initiatiefnemers van het ZRTI.

2 dagen geleden