Op deze Tholenaren kun je stemmen tijdens de Provinciale Statenverkiezingen
THOLEN - Op 15 maart is het weer zover: dan mag iedereen naar de stembus om te stemmen voor de provinciale staten en het waterschap. Aan de Provinciale Statenverkiezingen doen zestien partijen mee. Vier daarvan doen voor het eerst mee aan de Statenverkiezingen in Zeeland: BBB, JA21, BVNL en de Algemene Waterschapspartij (AWP).
Op de kieslijst van de Provinciale Statenverkiezingen staan ook een aantal Tholenaren:
GroenLinks/PvdA
Nancy Raas-Tophoven (Tholen)
Roy Zeilstra (Stavenisse)
Jan Heshof (Oud-Vossemeer)
SGP
Leander Oostdijk (Sint-Annaland)
Peter Kraamer (Tholen)
Peter Hoek (Sint Philipsland)
Arjen Quist (Scherpenisse)
Christiaan Cornet (Scherpenisse)
Jan Lohuis (Scherpenisse)
Forum voor Democratie
E.R.M Contant (Tholen)
B. van der Steldt (Tholen)
VVD
Anton van Oost (Tholen)
Björn Schutz (Oud-Vossemeer)
Frank Hommel (Oud-Vossemeer)
ChristenUnie
Jaap Hage (Tholen)
Marcel Vercammen (Tholen)
Jorien Hage-Kalle (Tholen)
Kees van der Elst (Tholen)
Christa Nijzing (Sint-Maartensdijk)
Corniel van Leeuwen (Sint-Annaland)
Arjen Breeman (Sint Philipsland)
SP
Jolanda Schot (Tholen)
Frank Rodenburg (Tholen)
Pieter Stols (Tholen)
Corrie van der Horst (Sint-Maartensdijk)
Agnes van den Burg (Sint Philipsland)
Kees Slager (Poortvliet)
Marlies Willeme (Scherpenisse)
Ad Schlögl (Scherpenisse)
Martijn Paape (Oud-Vossemeer)
JA21
Geert Hogendoorn (Tholen)
BBB
Carolien Bierens (Tholen)
Peter Jan Fontijne (Sint Philipsland)
Ton van Nieuwenhuijzen (Sint Philipsland)
Partij voor Zeeland
Chris Koopman (Sint-Maartensdijk)
Kees Koopman (Sint-Annaland)
CDA
Anton Geluk (Sint-Annaland)
Meer uit Tholen
THOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
3 uur geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
5 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
9 uur geledenTHOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
1 dag geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
2 dagen geleden