Op deze Tholenaren kun je stemmen tijdens de Provinciale Statenverkiezingen
THOLEN - Op 15 maart is het weer zover: dan mag iedereen naar de stembus om te stemmen voor de provinciale staten en het waterschap. Aan de Provinciale Statenverkiezingen doen zestien partijen mee. Vier daarvan doen voor het eerst mee aan de Statenverkiezingen in Zeeland: BBB, JA21, BVNL en de Algemene Waterschapspartij (AWP).
Op de kieslijst van de Provinciale Statenverkiezingen staan ook een aantal Tholenaren:
GroenLinks/PvdA
Nancy Raas-Tophoven (Tholen)
Roy Zeilstra (Stavenisse)
Jan Heshof (Oud-Vossemeer)
SGP
Leander Oostdijk (Sint-Annaland)
Peter Kraamer (Tholen)
Peter Hoek (Sint Philipsland)
Arjen Quist (Scherpenisse)
Christiaan Cornet (Scherpenisse)
Jan Lohuis (Scherpenisse)
Forum voor Democratie
E.R.M Contant (Tholen)
B. van der Steldt (Tholen)
VVD
Anton van Oost (Tholen)
Björn Schutz (Oud-Vossemeer)
Frank Hommel (Oud-Vossemeer)
ChristenUnie
Jaap Hage (Tholen)
Marcel Vercammen (Tholen)
Jorien Hage-Kalle (Tholen)
Kees van der Elst (Tholen)
Christa Nijzing (Sint-Maartensdijk)
Corniel van Leeuwen (Sint-Annaland)
Arjen Breeman (Sint Philipsland)
SP
Jolanda Schot (Tholen)
Frank Rodenburg (Tholen)
Pieter Stols (Tholen)
Corrie van der Horst (Sint-Maartensdijk)
Agnes van den Burg (Sint Philipsland)
Kees Slager (Poortvliet)
Marlies Willeme (Scherpenisse)
Ad Schlögl (Scherpenisse)
Martijn Paape (Oud-Vossemeer)
JA21
Geert Hogendoorn (Tholen)
BBB
Carolien Bierens (Tholen)
Peter Jan Fontijne (Sint Philipsland)
Ton van Nieuwenhuijzen (Sint Philipsland)
Partij voor Zeeland
Chris Koopman (Sint-Maartensdijk)
Kees Koopman (Sint-Annaland)
CDA
Anton Geluk (Sint-Annaland)
Meer uit Tholen
THOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
15 uur geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
18 uur geledenTHOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
23 uur geledenTHOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
1 dag geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
1 dag geledenTHOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.
2 dagen geleden