Op de werkvloer bij Gino van Renterghem: “Eigenlijk ben ik het manusje-van-alles”
Gino van Renterghem kwam zo’n 25 jaar geleden terecht bij Wynmalen & Hausmann. Hij zocht werk en reed het industrieterrein van Hoogerheide af en liep naar binnen bij bedrijven die hem leuk leken. Hij kwam terecht bij zijn huidige werkgever, waar hij het zo naar zijn zin heeft, dat hij zelfs drie keer heeft gesolliciteerd. Gino is magazijnmedewerker, maar zijn functie is veel breder dan dat. Hij staat bekend als de ‘lolbroek’ binnen het bedrijf en zorgt mede voor de goede sfeer op de werkvloer. De laatste tijd nemen zijn werkzaamheden toe en er is behoefte aan iemand erbij die hem ondersteunt en vooral de administratieve zaken in het magazijn gaat beheren.
Je liep gewoon overal naar binnen om te kijken of ze werk hadden?
“Niet overal, maar wel bij meerdere bedrijven. Toen ik van school af kwam, heb ik eerst een tijdje in Ossendrecht gewerkt, maar dan bedrijf stopte ermee. Ik woon hier vlakbij, dus zocht ook werk bij mij in de buurt. Tussendoor ben ik wel twee keer weggeweest als medewerker in verband met een verhuizing, maar ik kwam altijd terug.”
Welke functies heb je gehad?
“Meerdere. Ik heb in de spuiterij gestaan, maar ook in de werkplaats en nu ben ik vooral bezig in het magazijn.”
Hoe ziet je dag er ongeveer uit?
“Meestal ben ik hier als eerste en start rond kwart voor 7. Ik doe de deuren open en ga dan eerst naar het magazijn om te kijken wat er in het nachthok staat. De onderdelen voor machines komen leveranciers soms ‘s nachts brengen. Die haal ik eruit en ga ik in de computer invoeren. Zo zie ik wat er binnen is gekomen en zorg dat de voorraad weer op orde is. Ook ga ik de onderdelen op de ‘picklijst’ toekennen. Deze moeten bijvoorbeeld mee met de monteur, op de juiste plek in het magazijn worden gelegd of worden opgehaald. Dat staat allemaal op de lijst. Met dit soort zaken ben ik soms de hele dag bezig. Ook spring ik regelmatig bij als collega’s hulp nodig hebben, zoals in de werkplaats of als er een nieuwe machine binnenkomt. Soms ben ik buiten werkuren ook bereikbaar als er storingsdienst is. Dan leg ik de spullen voor de buitenmonteur klaar. Eigenlijk ben ik het manusje-van-alles en dat vind ik leuk.”
Hoe is het om bij Wynmalen & Hausmann te werken?
“Goed! Ik heb er zeker geen hekel aan, anders zou ik niet teruggekomen zijn. Ze zijn hier heel goed voor mij en ze kunnen mij altijd overal voor vragen. Ook kan ik goed met Fred opschieten, we kennen elkaar al sinds ‘89.”
Loop je wel ook weleens ergens tegenaan?
“Het wordt hier steeds drukker en drukker. Er is veel te doen en ik kan het eigenlijk niet meer alleen. Daarom zoeken we nog iemand in het magazijn erbij, die beheerder wordt en verantwoordelijk voor de administratieve zaken.”
Welke eigenschappen moet je hebben voor deze functie?
“Het is zeker handig als je verstand hebt van techniek, graafmachines en hydrauliek, dus iemand met een technische achtergrond. Daarnaast sta je veel andere mensen en klanten te woord, dus je moet klantgericht zijn en goed kunnen communiceren met iedereen. Zorgvuldigheid is heel belangrijk. Je controleert de voorraad en moet echt opletten met al die spullen, dus alles goed checken op de lijsten. Als je bij ons solliciteert, vind je administratief werk leuk en ben je er ook goed in. Je gaat onder andere ook bestellingen doen bij verschillende leveranciers en boekt deze in in het systeem als ze binnenkomen. Ook gaan er natuurlijk producten uit en die moeten worden ingepakt en verzendklaar gemaakt. We zoeken voor het magazijn niet alleen een orderpicker, maar iemand die alles beheert van a tot z.”
Leeftijd:
52 jaar
Woonplaats:
Putte
Bedrijf:
Wynmalen & Hausmann
Functie:
Magazijn medewerker / WP ondersteuning
Werkzaam sinds:
01-09-2017
Burgerlijke staat:
Ongehuwd
Opleiding:
MBO aangevuld met diverse cursussen en opleidingen (intern)
Hobby’s:
Motorcross
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
10 uur geledenTHOLEN - Waterschap Scheldestromen voert op maandag 22 september een proefsluiting uit van het keermiddel in de haven van Tholen. De werkzaamheden duren de hele dag.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Drie kunstenaars uit Oud-Vossemeer nodigden de jeugd van groep 5 tot en met 8 uit voor een gratis kennismakingsworkshop om kunst te komen maken in hun ateliers. Zo konden ze kennismaken met nieuwe materialen en ervaren hoe het is om in een atelier te werken als een echte kunstenaar, om vervolgens het werk te exposeren.
1 dag geledenTHOLEN - Liefhebbers van klassieke muziek kunnen zaterdag 15 augustus terecht in het stadhuis van Tholen. Tijdens het Stadhuisconcert staat de altviool centraal. De van oorsprong Australische altvioliste Michelle Pritchard speelt samen met pianist Rien Balkenende werken van Arnold Bax en Henri Vieuxtemps. Het concert begint om 15.30 uur en wordt georganiseerd door de Stichting Anthonie Keldermans Concerten.
2 dagen geleden[Advertorial] BERGEN OP ZOOM - Terwijl jonge gezinnen op vakantie zijn, is de groep ouderen thuis. Zij gaan vaak pas weer op pad zodra de grote drukte achter de rug is. Dat maakt dit hét moment om de mond en de prothese te laten controleren. Maak een afspraak voor de GRATIS prothesecheck. Waarom is zo'n controle eigenlijk nodig? Daar zijn een paar goede redenen voor.
2 dagen geledenTHOLEN - De jaarlijkse nationale wespentelling gaat aankomende zaterdag van start en is dit jaar van extra groot belang. De hevige regen in het voorjaar en de daaropvolgende hoge temperaturen pakken slecht uit voor de wespen. Hierdoor lijken er dit jaar bijzonder weinig wespen te zijn. Volgens de Wespenstichting is het daarom van extra belang om inzicht te krijgen in de Nederlandse wespenpopulatie. "Met de nationale wespentelling hopen natuurorganisaties een beeld te krijgen van de stand en verdeling van de verschillende wespensoorten in Nederland", aldus de stichting.
2 dagen geledenTHOLEN - Car Tuning Zeeland organiseert zaterdag 15 augustus de derde automeeting van het jaar. De meeting is tussen 19.00 en 23.00 uur vrij toegankelijk bij de Bergse Diepsluis op de Oesterdam. Iedereen mag meedoen of een kijkje nemen.
3 dagen geleden