
Op 1, 2 en 3 maart gratis bomen en struiken bij 40 bomenhubs verspreid door Nederland
GOES - Tussen 1 en 3 maart deelt Meer Bomen Nu 200.000 boompjes uit vanaf 40 bomenhubs door heel Nederland. Deze boompjes zijn door duizenden vrijwilligers verzameld op plekken waar ze geen kans hadden om uit te groeien tot volwassen boom. Door kansarme opkomende boompjes uit gemeenteparken, sloop- en natuurgebieden uit te scheppen en gratis weg te geven, versnellen we de benodigde boomaanplant voor klimaat en biodiversiteit. Tijdens deze weggeefactie wordt een mijlpaal bereikt: de tweemiljoenste boom krijgt via Meer Bomen Nu een nieuw thuis.
Meer uit Beveland
Dit lange paasweekend blijft het niet elke dag droog, meldt weerbureau Weeronline. 'Op de meeste dagen schijnt de zon wel geregeld.'
8 uur geledenGOES - Koningsdag wordt weer met veel activiteiten activiteiten voor jong en oud gevierd in de gemeente Goes.
9 uur geledenGOES - Bedrijvenpark Deltaweg is zeer in trek; inmiddels is driekwart van de kavels gereserveerd. Dit maakt de gemeente Goes dinsdag bekend.
14 uur geledenGOES - De gemeente Goes begint een proef met hospitaverhuur. Daarmee is Goes de eerste provincie in Zeeland die dit mogelijk maakt. Het oplossen van het woningtekort is een van de redenen om hospitaverhuur toe te staan.
1 dag geledenGOES - Feike Huijbregsen van basisschool De Wereldwijzer uit Goes heeft gisteren de Zeeuwse provinciale finale van De Nationale Voorleeswedstrijd gewonnen. Feike vertegenwoordigt de provincie Zeeland op 20 mei tijdens de landelijke finale in Utrecht.
1 dag geledenGOES - Provincie Zeeland zet zich samen met de onderwijsinstellingen, andere overheden en het bedrijfsleven in op het behouden en aantrekken van jong talent in Zeeland. Ze willen hiermee de provincie versterken.
1 dag geleden'S-GRAVENPOLDER - Een oldtimer is gistermiddag ernstig beschadigd bij een autobrand in 's-Gravenpolder. De brandweer werd ingezet.
1 dag geleden