Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oostkapellenaar (56) opgepakt voor dood vrouw

Oostkapellenaar (56) opgepakt voor dood vrouw

OOSTKAPELLE - Een 56-jarige man uit Oostkapelle is woensdag aangehouden op verdenking van het om het leven brengen van de 78-jarige vrouw uit dezelfde plaats. Zij werd vrijdag gewond gevonden in haar woning in appartementencomplex Parc Zonnehove en overleed later ter plaatse. De verdachte woont ook in het complex.

De man is woensdagmorgen opgepakt in het appartementencomplex aan het Veldzigt. Hij is ingesloten. De recherche doet verder onderzoek naar de zaak. Daarbij wordt onder andere de woning van de verdachte woensdag doorzocht.

Bewonersbijeenkomst

Woensdagavond vindt er een besloten bewonersbijeenkomst plaats. De Veerse burgemeester Rob van der Zwaag en medewerkers van het Openbaar Ministerie en de politie stellen bewoners op de hoogte gesteld van het politieonderzoek. Medewerkers van de GGD zijn aanwezig om hulp te verlenen aan bewoners die dit nodig hebben.

Tips

De politie vraagt mensen met tips over de zaak zich te melden. Dat kan via de telefoonnummers 0900-8844 en 0800-7000 (anoniem) en via het tipformulier.

Hulpverleners hebben vrijdagmiddag nog tevergeefs geprobeerd om het leven van de vrouw te redden. Maandag werd duidelijk uit het politieonderzoek dat het slachtoffer door een misdrijf om het leven is gekomen.

Meer uit Middelburg

Rescue Zeeland verwacht 50.000 bezoekers

VLISSINGEN - De boulevard van Vlissingen staat donderdag 14 augustus volledig in het teken van Rescue Zeeland. Het tweejaarlijkse hulpverleningsevenement brengt deze dertiende editie 142 organisaties en ruim duizend hulpverleners samen voor demonstraties op het land, in de lucht en op het water.Het programma loopt van 12.00 tot 18.00 uur en wordt geopend door de Commissaris van de Koning, Hugo de Jonge. Daarna volgen onder meer een parachutesprong van het Defensie Para Team, een fly-by van een NAVO E-3A AWACS-vliegtuig, stuntvluchten van The Global Stars, een Chinook-demonstratie, de Belgische Defensie en de Dienst Speciale Interventies. Ook zijn er reddingsacties van onder andere de KNRM en Kustwacht.

7 uur geleden
Zomertoernooi Dammen en Schaken in Oostkapelle

OOSTKAPELLE - Dit jaar is weer het bekende zomertoernooi voor dammers en schakers gehouden in Oostkapelle. Dit is een rapid toernooi met veel deelnemers uit de regio en toeristen en werd geopend door de Burgemeester van Veere mevr. Schouwenaar.Er waren deze keer 31 dammers van de partij en 30 schakers. Bij de schakers werd om de eerste plaats gestreden door enkele Zeeuwse coryfeeën. Uiteindelijk was het toch weer Joey Grochal de Zeeuwse kampioen snelschaken die met de overwinning ging strijken, gevolgd door Jari Groen en Renzo Landman. Bij de dammers ging de winst naar Erwin de Jager met op de 2e plaats Peter Schunselaar en op 3e plaats Daaf Kasse.

9 uur geleden
Politie zoekt eigenaars van twee vermoedelijk gestolen fietsen

MIDDELBURG - Politie Walcheren heeft onlangs twee fietsen gevonden die vermoedelijk van diefstal afkomstig zijn: een fatbike en een elektrische Cube mountainbike.

12 uur geleden
Middelburger (19) aangehouden na fatbike-beroving onder bedreiging van pistool

MIDDELBURG - De politie heeft zaterdagmiddag een 19-jarige Middelburger aangehouden. De man zou onder bedreiging met een pistool iemand van een fatbike hebben beroofd. Daarnaast vermoedt de politie dat de man ook bij andere misdrijven is betrokken.

1 dag geleden
Nachtelijke duinbrand bij Biggekerke treft gebied van drie voetbalvelden

BIGGEKERKE - In de duinen bij het strand van Valkenisse bij Biggekerke heeft zaterdagavond een grote natuurbrand gewoed. Volgens de brandweer is het getroffen gebied ongeveer drie voetbalvelden groot. Vanwege de omvang van de brand schaalde de brandweer vrij snel op naar een grote brand.

1 dag geleden
De groene strandjutter

OOSTKAPELLE - Lekker struinen met de Jutter langs het strand op zoek naar natuurlijke en niet natuurlijke aanspoelsels. Dat kan zondag 10 augustus van 10.30 tot 12.30. 

1 dag geleden
Scharrelkidsclub: Poepgoed!

OOSTKAPELLE - Zaterdag 9 augustus tussen 11.00 en 12.30 uur en tussen 14.00 en 15.30 uur: Scharrelkidsclub/ Poepgoed! Wist jij dat mestkevers in één nacht wel 250 keer hun eigen gewicht aan mest onder de grond werken? Dat bladluizen honingdauw uitpoepen en dat mieren daar dol op zijn?

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!