Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oorlogsherdenking Hoedekenskerke op 24 oktober

Oorlogsherdenking Hoedekenskerke op 24 oktober

HOEDEKENSKERKE - Herdenking van de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog, de beschieting en bevrijding van Hoedekenskerke op zondag  24 oktober. Om ongeveer 11.15 uur is er een korte herdenking bij het monument bij de kerk.

Marga van de Plasse-Nagelkerke zal namens het gemeentebestuur van Borsele een krans leggen. De heer en mevrouw Sjaak de Blauwe en Willemien De Blauwe-Van Gool zullen bloemen bloemen leggen namens de bevolking van Hoedekenskerke. Sjaak is een kleinzoon van Willem Ruijsaard.
De kerkdienst van de Protestantse Gemeente staat die morgen in het teken van herdenken, vrede en vrijheid. In de dienst is de heer Ad Verdoorn voorganger. Het thema van de dienst is: “Bevrijdende verbondenheid”. In de dienst schenken we in het kort aandacht aan de slachtoffers die vielen bij de beschieting van de locomotief op 22 juli 1942 en aan Willem Ruijsaard die stierf tijdens de beschieting op 26 oktober 1944. Ook de wethouder zal bij de herdenking stilstaan.
Voor de dienst en of de herdenking worden belangstellenden hartelijk uitgenodigd. De kerkdienst begint om 10.00 uur.

Meer uit Beveland

Naasten bij Verslaving biedt steun en herkenning

GOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.

3 uur geleden
Gemeente Borsele koopt twee kunstwerken voor Hoedekenskerke

BORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.

6 uur geleden
Herdenking Slag om de Schelde

's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.

10 uur geleden
Opening christelijk kindcentrum De Wingerd

GOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.

1 dag geleden
Sinterklaas komt naar Goes!

GOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.

1 dag geleden
Fabian Franse uit Kloetinge is Salvagecoördinator: ‘Hulp als het het hardst nodig is’

"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.

1 dag geleden
Brand bij muziekwinkel Bax in Goes

GOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.

1 dag geleden