
Ook wethouders Reimerswaal gaan spreekuur houden
BATH - Inwoners van de gemeente Reimerswaal die het college van burgemeester en wethouders iets willen vragen of een onderwerp willen aankaarten, kunnen woensdag (11 september) terecht bij burgemeester José van Egmond, wethouder Kees Verburg of wethouder Dirk Verburg. Zij houden allemaal apart een inloopspreekuur. De burgemeester heeft dit al vaker gedaan. Voor de twee wethouders is het de eerste keer.
Burgemeester José van Egmond houdt haar spreekuur woensdag tussen 17.00 en 18.00 uur in de Tobbe in Bath. Wethouder Kees Verburg ontvangt inwoners met vragen en opmerkingen tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeentehuis in Kruiningen. Wethouder Dirk Verburg zit van 19.00 tot 20.00 uur klaar in dorpshuis Kaj Munk in Hansweert.
Belangstellenden kunnen vrij binnenlopen bij de spreekuren. Aanmelden is niet nodig.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - Al meer dan dertig jaar organiseert de Ondernemersvereniging Kapelle (OVK) een bijzondere traditie: de jaarlijkse OVK Puzzelrit. Dit evenement is bedoeld voor de leden van de ondernemersvereniging, maar de impact ervan reikt verder dan alleen de deelnemende bedrijven. De puzzelrit verbindt ondernemers, brengt hen langs bijzondere plekken in de omgeving en leidt vaak tot nieuwe samenwerkingen die ook inwoners van Kapelle en omgeving merken.
14 uur geledenKAPELLE - Martijn Akkerman, bekend van het televisieprogramma Tussen Kunst & Kitsch, komt zaterdagmiddag 27 september naar dorpshuis De Vroone in Kapelle voor een lezing en exclusieve Kapelse versie van Kunst & Kitsch.
19 uur geledenKRUININGEN - Op de A58 bij Kruiningen is dinsdagavond een bestelauto op zijn kant in de berm beland. Omdat de bestuurder aangaf dat hij beschoten zou zijn, rukten agenten en marechaussees met kogelwerende vesten uit.
22 uur geledenOSSENDRECHT - Is bodemherstel de oplossing voor het stikstofprobleem op de Brabantse Wal? Dorpsplatform Ossendrecht organiseert op donderdag 18 september een informatieavond waar twee deskundigen hun visie geven op de toekomst van dit unieke Natura 2000-gebied.
1 dag geledenYERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
2 dagen geledenREIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.
2 dagen geleden