Ook spits Ziemer laat kampioensploeg Twente-vrouwen achter zich
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente moet de vrouwenploeg, die afgelopen seizoen kampioen werd, opnieuw opbouwen. Ook de Amerikaanse spits Taylor Ziemer, goed voor tien doelpunten de voorbije jaargang, vertrekt. De 25-jarige Ziemer maakt net als haar partner Anna-Lena Stolze de overstap vanuit Enschede naar het Duitse 1. FC Köln.
Basisspeelsters en Oranje-internationals Caitlin Dijkstra en Wieke Kaptein werden afgelopen seizoen gehuurd van hun nieuwe clubs VfL Wolfsburg en Chelsea en vertrekken om die reden uit Enschede. Ook routinier Renate Jansen, Marisa Olislagers, Marit Auée, Fieke Kroese, Annouk Boshuizen en Leonie Doege maakten eerder bekend een ander avontuur aan te gaan. Danique Kerkdijk stopt.
FC Twente versterkt zich met Anna Knol. De 22-jarige verdedigster komt over van Fortuna Sittard en ondertekent een contract voor twee jaar. "Ik heb twee jaar in Italië gespeeld en nu twee jaar in Sittard. Komend seizoen speel ik dan weer een niveau hoger en spelen we ook nog in de Champions League", zegt Knol blij over haar overstap. Twente legde een dag eerder al keepster Kiki Vissers, die overkomt van het beloftenelftal, vast.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
10 uur geleden