Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook peuterspeelzalen zijn afgelopen week weer gestart: ‘Staat genoeg op de planning’

Ook peuterspeelzalen zijn afgelopen week weer gestart: ‘Staat genoeg op de planning’

POORTVLIET - Ook de peuterspeelzalen op het eiland Tholen startten vorige week weer op. Hanneke Smits en Karin van Haaften, beiden leidsters van peuterspeelzaal Zo op Klein Duimpje in Poortvliet, vonden het fijn de peuters weer te kunnen begroeten.“Het afgelopen jaar moesten wij afscheid nemen van een aantal peuters die doorstroomde naar de basisschool. Die missen we nu wel in de groep, maar gelukkig zijn er al weer nieuwe peuters gestart en inmiddels staat er ook al een wachtlijst voor onze peuteropvang. Wij raden dan ook ouders aan om tijdig hun peuter in te schrijven, dit kan al vanaf 1 jaar”, leggen de dames uit. Voor het nieuwe jaar staat er genoeg op de planning. De peuterspeelzaal doet mee met de kraanwaterdag, juf Annemieke van de bibliotheek komt weer langs om voor te lezen. En ook de kinderen van de basisscholen de Eevliet en Jenaplanschool komen langs om de peuters voor te lezen. “Dit noemen we leesvriendjes. Het is goed voor de lees- en taalontwikkeling van de peuters. We gaan ook weer verder werken aan de gezonde kindervang in samenwerking met het bewegend kind en buursportcoach Jurgen Nuijten”, aldus de dames. De kinderen bleken hun peuterspeelzaalleidsters wel gemist te hebben en waren blij hen weer te zien. Wij vinden het ook weer heerlijk om spelenderwijs kinderen wat te leren en te luisteren naar hun enthousiaste vakantieverhalen. Het is ook enorm leuk om te zien hoe ze zijn gegroeid en ontwikkelingssprongen hebben gemaakt in de afgelopen zes weken”, vertellen de leidsters trots.

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het gemeentehuis van Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.

1 uur geleden
Zo’n 150 muzikanten bij het finaleconcert ‘Er gaat niets boven Sint-Annaland’

SINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."

22 uur geleden
Nieuwe straat op plek van oude school De Rieburch krijgt historische naam

SINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.

1 dag geleden
Senioren Vereniging Vosmeer ontvangt incidentele subsidie voor jubileum

OUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.

1 dag geleden
Stichting Corazon start koffieactie voor mensen die het moeilijk hebben

SINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.

2 dagen geleden
Speciale welkomstavonden als een warm welkom voor nieuwe inwoners

SINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.

2 dagen geleden
Tholenaren organiseren diner voor alleenstaanden op Tweede Kerstdag

THOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.

2 dagen geleden