
Ook para-atleten van de partij bij Goes on Track
GOES - De organisatie van het baanatletiekgala Goes on Track heeft het evenement ook opengesteld voor para-atleten. Goes on Track vindt vrijdagavond plaats op Sportpark ‘t Schenge.
Voor het kunnen verwelkomen van para-atleten heeft de organisatie van Goes on Track, de plaatselijke atletiekvereniging AV’56, bij de Atletiek Unie een speciale IPC-status aangevraagd. Daardoor worden de resultaten in de internationale para-ranglijsten opgenomen. Er hebben zich al meerdere zes para-atleten aangemeld voor de wedstrijd. ‘Het zijn prominente sporters die bijvoorbeeld op de Paralympische Spelen van Tokio in 2021 zilver veroverden bij het speerwerpen (Noëlle Roorda) of die op het WK Para-atletiek brons pakten op de 200 meter (Nienke Timmer)’, laat AV’56 weten. ‘Marlene van Gansewinkel won brons bij het verspringen op de Paralympics in Rio 2016 én Tokio 2021. Ook de Nederlands kampioene op de 100 meter en 200 meter para-atletiek, Kiki Hendriks, is van de partij.’
Het sportfestijn wordt vrijdagavond (29 juli) gehouden op de atletiekbaan van Sportpark ‘t Schenge.
Meer uit Beveland
MIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert in mei onderhoud uit aan de Vlaketunnel bij Kapelle en het Dampoortaquaduct bij Middelburg. Ze kondigt afsluitingen aan om weggebruikers te attenderen op een langere reistijd.
6 uur geledenHEINKENSZAND - Timmerfabriek De Mol uit Heinkenszand heeft de Groene Pluim ontvangen voor haar opvallende inzet op het gebied van duurzaamheid en sociaal beleid. Wethouder Arno Witkam van de gemeente Borsele reikte de erkenning uit aan eigenaar Marco Traas.
9 uur geledenGOES - De jaarrekening over 2024 van waterschap Scheldestromen is opgemaakt. Van de begroting à ruim 165 miljoen euro is 8,2 miljoen euro overgebleven.
10 uur geledenGOES - "Vrijheid is niet vanzelfsprekend." Met die woorden vat Stef Traas, directeur van het Bevrijdingsmuseum Zeeland in Nieuwdorp, de kern van zijn missie samen.
12 uur geledenGOES - Europa Kinderhulp biedt vakanties bij vakantiegezinnen aan voor kinderen uit diverse Europese landen. Maar er is ook een groeiende groep kinderen uit Nederland die een onbezorgde vakantie goed kunnen gebruiken. In o.a. Zeeland wordt er daarom nu alvast gezocht naar gezinnen die komende zomer een kind willen uitnodigen.
1 dag geledenBORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.
1 dag geledenBORSELE - Woon je in de gemeente Borsele en zorg je wekelijks voor een naaste? Dan kun je je inschrijven als mantelzorger bij het Welzijnshuis Borsele. Inschrijven kan al vanaf 6 jaar via www.welzijnshuisborsele.nl.
1 dag geleden