Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook para-atleten van de partij bij Goes on Track

Ook para-atleten van de partij bij Goes on Track

GOES - De organisatie van het baanatletiekgala Goes on Track heeft het evenement ook opengesteld voor para-atleten. Goes on Track vindt vrijdagavond plaats op Sportpark ‘t Schenge.

Voor het kunnen verwelkomen van para-atleten heeft de organisatie van Goes on Track, de plaatselijke atletiekvereniging AV’56, bij de Atletiek Unie een speciale IPC-status aangevraagd. Daardoor worden de resultaten in de internationale para-ranglijsten opgenomen. Er hebben zich al meerdere zes para-atleten aangemeld voor de wedstrijd. ‘Het zijn prominente sporters die bijvoorbeeld op de Paralympische Spelen van Tokio in 2021 zilver veroverden bij het speerwerpen (Noëlle Roorda) of die op het WK Para-atletiek brons pakten op de 200 meter (Nienke Timmer)’, laat AV’56 weten. ‘Marlene van Gansewinkel won brons bij het verspringen op de Paralympics in Rio 2016 én Tokio 2021. Ook de Nederlands kampioene op de 100 meter en 200 meter para-atletiek, Kiki Hendriks, is van de partij.’

Het sportfestijn wordt vrijdagavond (29 juli) gehouden op de atletiekbaan van Sportpark ‘t Schenge.

Meer uit Beveland

Workshops over nieuw programma Groen in Goes

Goes - De gemeente Goes organiseert op maandagavond 22 september workshops over het nieuwe programma Groen. Met dit programma wil de gemeente de komende jaren duidelijke doelen stellen op het gebied van groenvoorziening in de stad en de dorpen. Het gaat onder meer om straatgroen, bomen, parken, plantsoenen en biodiversiteit.

2 uur geleden
Rubriek Bevelands Heem: Een jeugdcircus in Goes

Op de facebookpagina's van de Heemkundige Kring De Bevelanden en Rondje Goes staan foto's van jeugdcircussen in Goes. Het meest bekende is Jeugdcircus Hogerop. Maar er heeft nog een tweede jeugdcircus in Goes bestaan onder de naam Jong Artiestenbloed.

21 uur geleden
Campagne helpt Zeeuwse ouders bij smartphonegebruik van hun kind

ZEELAND - Deze week is de campagne 'Blijf in Beeld' gestart. De campagne helpt ouders van kinderen tussen de 7 en 12 jaar om het gesprek aan te gaan over smartphonegebruik. Steeds meer kinderen brengen veel tijd online door, maar veel ouders vinden het lastig om hun kind goed te begeleiden in de digitale wereld.

1 dag geleden
Kop-staartbotsing tussen twee personenauto’s in Goes

GOES - Twee personenauto's zijn zaterdagmiddag met elkaar in een kop-staartbotsing gekomen op de Nieuwe Rijksweg. Eén persoon is door de ter plaatse gekomen ambulancedienst onderzocht. De schade die door het ongeluk is ontstaan bleef beperkt.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met kledingondernemers Kim en Boris Klopmeijer

Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben.Deze week met Kim en Boris Klopmeijer die een kinder- en dameskledingwinkel hebben in het toeristische Domburg.

1 dag geleden
Gratis binnenkijken tijdens Open Monumentendag

ZEELAND - Op zaterdag 13 en zondag 14 september vindt de Open Monumentendag plaats, het grootste culturele evenement van Nederland. Tijdens dit weekend openen zo'n 6.000 monumenten door het hele land gratis hun deuren voor bezoekers. Het is een unieke kans om binnen te kijken op plekken die normaal gesproken gesloten blijven.

2 dagen geleden
Ontdek de Bijbel: gratis proefles in Goes

Ontdek de Bijbel: gratis proefles

2 dagen geleden