Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Lidl ontving brief van voetbalbond vanwege EK-campagne

Ook Lidl ontving brief van voetbalbond vanwege EK-campagne

DEN HAAG (ANP) - Supermarktconcern Lidl heeft net als concurrent Jumbo een brief van de KNVB gekregen vanwege de EK-reclamecampagne. De Fluoranje-campagne, inclusief de kleding, zou als "een aanval" op de officiële KNVB-kleding worden gezien, meldt Lidl. De brief kwam via de Europese voetbalbond UEFA binnen bij de onderneming.

In de campagne van Lidl is een prominente rol weggelegd voor oud-international Rafael van der Vaart. Lidl heeft eind mei naast de Fluoranje-spaaractie ook de officiële UEFA-shirts verkocht. Volgens het concern heeft het zich bij alle uitingen aan de internationaal geldende regels van de UEFA gehouden. De supermarktketen ziet dan ook geen reden om aanpassingen te doen in het uitingen.

Eerder werd bekend dat ook de EK-campagne van Jumbo niet de goedkeuring had van de KNVB. Maar verder dan het sturen van een brief aan Jumbo ging de voetbalbond niet.

Volgens de KNVB wordt opgekomen voor commerciële belangen. Supermarktketen Albert Heijn is officieel partner van de voetbalbond en liet al weten dat de actie van de KNVB buiten het bedrijf om is gegaan.

Meer uit Financieel

Damrak sluit licht hoger in aanloop naar overleg over Oekraïne

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is maandag iets hoger gesloten. Beleggers wachten vooral op de uitkomst van het overleg later op de dag tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Oekraïense president Volodymyr Zelensky in het Witte Huis. NAVO-baas Mark Rutte en een aantal Europese leiders zijn ook aanwezig.

20 minuten geleden
Noodlijdende bussenmaker Ebusco mag leningen omzetten in aandelen

DEURNE (ANP) - De noodlijdende bussenfabrikant Ebusco heeft een belangrijke stap gezet in de jacht op meer financiële mogelijkheden. De aandeelhouders gingen op een buitengewone vergadering akkoord met het omzetten van leningen in aandelen. Een van de twee geldschieters heeft al aangegeven daarvan gebruik te willen maken, waardoor er aan minder betalingsverplichtingen hoeft te worden voldaan.

1 uur geleden
China verlengt onderzoek naar EU-subsidies voor zuivelproducten

BEIJING (ANP/RTR) - China heeft zijn onderzoek verlengd naar EU-subsidies voor bepaalde zuivelproducten die het uit Europa importeert. Dit meldt het Chinese ministerie van Handel maandag.

2 uur geleden
Wall Street wacht op Oekraïne-overleg en Fed-conferentie

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn maandag licht lager begonnen aan de nieuwe week. Beleggers deden het rustig aan in afwachting van het overleg in het Witte Huis tussen de Oekraïense president Volodymyr Zelensky en president Donald Trump. De Amerikaanse president wist vrijdag geen akkoord te sluiten met de Russische president Vladimir Poetin over een staakt-het-vuren in Oekraïne. Trump verklaarde wel dat Zelensky de oorlog met Rusland "bijna onmiddellijk" kan beëindigen als hij afziet van de herovering van de Krim en een NAVO-lidmaatschap voor Oekraïne.

2 uur geleden
VK schrapt extra grenscontroles op import levende dieren uit EU

LONDEN (ANP/RTR) - Het Verenigd Koninkrijk schrapt de invoering van extra grenscontroles op de import van levende dieren uit de Europese Unie. Dat heeft de Britse regering maandag bekendgemaakt. Op die manier moet de handel tussen het land en het landenblok soepeler gaan.

3 uur geleden
Tien kandidaten voor doorstart aardappelproductenmerk CêlaVíta

WEZEP (ANP) - Het failliete aardappelproductenmerk CêlaVíta maakt een goede kans op een doorstart, denkt curator Frans Aartsen. Zo'n tien kandidaten hebben zich afgelopen week gemeld. "Hoe serieus die zijn, moet nog blijken. Maar op basis van de eerste inschatting hebben we goede hoop, ook door het aantal kandidaten", laat Aartsen weten.

5 uur geleden
Toezichthouder: koop geen lingerie bij shopsapph.com

DEN HAAG (ANP) - Consumenten kunnen beter geen bh's, slips, lingerie en badmode meer kopen bij webwinkel shopsapph.com. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) waarschuwt voor de praktijken van UltraCool, het bedrijf achter die shop. De afgelopen maanden heeft de toezichthouder honderden klachten ontvangen van consumenten. Ook heeft een rechter eerder al geoordeeld dat UltraCool het merk SAPPH helemaal niet meer mag gebruiken.

5 uur geleden