Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook jeugd mag uniek Gildezilver even aanschouwen

Ook jeugd mag uniek Gildezilver even aanschouwen

SINT MAARTENSDIJK - Een topstuk uit Zeeuws Museum kwam voor één dag terug naar Sint-Maartensdijk. Het ging om een zilveren gildebeker. Sinds 1923 is het zilver van het voormalige Sint Jacobsgilde van Sint-Maartensdijk in bruikleen bij het Zeeuws genootschap der Wetenschappen. Zij hebben het op hun beurt weer uitgeleend aan het Zeeuws Museum in Middelburg alwaar de gildebeker uit 1595 een van de topstukken van de collectie is. Voor één dag, op vrijdag 7 juni, kwam de beker, samen met de ananaskom uit 1611 en de gildelepel weer naar hun oorsprong terug en wordt in het Raedthuys tentoongesteld. Ook schoolklassen brachten een bezoek. [l]

Meer uit Tholen

Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

5 uur geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

7 uur geleden
Van plastic tot touw: Vrijwilligers ruimden weer afval op langs de Oosterschelde

SINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.

12 uur geleden
Seizoen is ten einde voor Bart Nieuwkoop door blessure

THOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.

1 dag geleden
Linkse geluiden van SP en GroenLinks verdwijnen uit de Thoolse raad: ‘Heel jammer’

THOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.

1 dag geleden
VVD en ABT leveren allebei een zetel in: ‘Hadden gehoopt op een andere uitkomst’’

THOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.

1 dag geleden
Jan Heshof (PvdA) nog enige linkse geluid in Thoolse raad: ‘Vreesde dat ook wij zouden verdwijnen’

THOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."

2 dagen geleden