Ook deze winter ‘Parkconcerten’ van de Zeeuwse Concertzaal
MIDDELBURG - De parkconcerten die de Zeeuwse Concertzaal afgelopen zomer in het Molenwaterpark organiseerde, waren bijzonder succesvol. Alle reden om daar mee door te gaan op de zondagmiddagen in de zomer van 2022. Daar is al een vergunning voor aangevraagd bij de gemeente Middelburg. De parkconcerten staan voor ontmoetingen in een ongedwongen sfeer met een diversiteit aan muzieksoorten, laagdrempelig vanwege een lage entreeprijs en een verrassend programma van een uur zonder pauze.
Met deze formule organiseert de Zeeuwse Concertzaal ook de komende wintermaanden iedere maand een parkconcert op zondagmiddagen. Weliswaar niet in het Molenwaterpark, maar in de Zeeuwse Concertzaal zelf. De aanvang is iedere keer 15.30 uur. Optredens worden gevolgd door een gezellig samenzijn met drankjes en hapjes. Het eerste ‘parkconcert’ is op zondag 14 november. Dan bijt het trio Sol y Luna, met aanstekelijke zonnige Mexicaanse, Spaanse en Zuid-Amerikaanse muziek het spits af.
Sol y Luna, onder leiding van de uit Middelburg afkomstige violiste en zangeres Indra van Hal, heeft een uitgebreid repertoire van de meest gevarieerde muziek uit Zuid-Amerika, Spanje en Mexico. Uiteraard bekende nummers maar ook onbekende nummers en op verzoek. Zo brengt ze romantische Bolero’s met gevoel en opzwepende Rumba’s met een sprankelende overgave. De swingende Son Cubano, evenals de eigen composities van de zanger/gitarist Marco Antonio Sanchez zullen ook zeker niet ontbreken. Het is muziek om bij weg te zwijmelen, op te dansen of gewoon van te genieten. Sol y Luna heeft in de 28 jaar dat ze bestaat een geheel eigen stijl ontwikkeld. Subtiel, poëtisch en authentiek. Een betoverend viool- en gitaarspel en hartverwarmende zangstemmen maken Sol y Luna tot een uniek afgestemd ensemble.
Zeeuwse Concertzaal Zondag 14 november 15.30 uur
Entreeprijs is 7,50. Tickets via de Drukkerij of www.zeeuwseconcertzaal.nl
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG/DOMBURG - Voor de Tweede Kamerverkiezingen hebben woensdag de meeste stemmers uit de gemeente Middelburg voor D66 gekozen. In de gemeente Veere is dat het CDA. Terwijl landelijk de laatste stemmen geteld worden, liggen de PVV en D66 als grootste partijen dicht bij elkaar. In de peilingen hebben beide 26 zetels.
1 uur geledenMIDDELBURG - Danny Vera treedt op vrijdag 27 en zaterdag 28 februari op in Schouwburg Middelburg.
13 uur geledenMIDDELBURG - Taalliefhebbers kunnen zaterdag 22 november in de bibliotheek in Middelburg meedoen aan het landelijke Groot Dictee der Nederlandse Taal.
19 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - In 2026 heeft waterschap Scheldestromen € 182 miljoen nodig voor haar reguliere taken en ruim € 100 miljoen voor projecten. Dat laat de lastendruk stijgen met 5,7 procent ten opzichte van vorig jaar, is te lezen in de woensdag gepresenteerde begroting.
19 uur geledenWESTKAPELLE - Tijdens het wereldkampioenschap kustvissen in Portugal heeft Frank Peene vorige week op indrukwekkende wijze de individuele wereldtitel veroverd. Voor de Zeeuwse topvisser uit Westkapelle is het al de vierde wereldtitel in zijn imposante carrière.
20 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - Het Maatjes-project van Humanitas Zeeland zoekt vrijwilligers die mens willen zijn voor mensen met een licht verstandelijke beperking.
23 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - Woensdag vinden de verkiezingen voor de Tweede Kamer plaats. De eerste stembureaus gaan om 7.30 uur open.
1 dag geleden