Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Aston Villa - Burnley afgelast wegens corona

Ook Aston Villa - Burnley afgelast wegens corona

BIRMINGHAM (ANP) - Het duel tussen Aston Villa en Burnley gaat zaterdagmiddag niet door. Bij de ploeg uit Birmingham zijn te veel coronabesmettingen geconstateerd. Daarmee komt het aantal wedstrijden in de Engelse Premier League dat dit weekeinde niet doorgaat op zes.

"Na het ontvangen van nieuwe informatie die Aston Villa vanochtend heeft verstrekt en het ontvangen van medisch advies, heeft het bestuur het verzoek goedgekeurd het duel af te gelasten omdat de thuisclub niet genoeg spelers heeft om een team op te stellen," liet de Premier League weten. "Deze beslissing is gebaseerd op het aantal Covid-19-gevallen, blessures en ziekte."

Donderdag was al duidelijk dat er zaterdag al vier wedstrijden niet door zouden gaan, dat gold ook voor de wedstrijd tussen Everton en Leicester City van zondag. Op zaterdag staat er in de Premier League nu nog één duel op het programma: om 18.30 uur tussen Leeds United en Arsenal. Op zondag staan er nog drie wedstrijden gepland waaronder het duel tussen Tottenham Hotspur en Liverpool, ploegen die ook te kampen hebben met coronabesmettingen.

Meer uit Voetbal

Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

47 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

53 minuten geleden
Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

21 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

22 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

1 dag geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

1 dag geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

1 dag geleden