Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Aston Villa - Burnley afgelast wegens corona

Ook Aston Villa - Burnley afgelast wegens corona

BIRMINGHAM (ANP) - Het duel tussen Aston Villa en Burnley gaat zaterdagmiddag niet door. Bij de ploeg uit Birmingham zijn te veel coronabesmettingen geconstateerd. Daarmee komt het aantal wedstrijden in de Engelse Premier League dat dit weekeinde niet doorgaat op zes.

"Na het ontvangen van nieuwe informatie die Aston Villa vanochtend heeft verstrekt en het ontvangen van medisch advies, heeft het bestuur het verzoek goedgekeurd het duel af te gelasten omdat de thuisclub niet genoeg spelers heeft om een team op te stellen," liet de Premier League weten. "Deze beslissing is gebaseerd op het aantal Covid-19-gevallen, blessures en ziekte."

Donderdag was al duidelijk dat er zaterdag al vier wedstrijden niet door zouden gaan, dat gold ook voor de wedstrijd tussen Everton en Leicester City van zondag. Op zaterdag staat er in de Premier League nu nog één duel op het programma: om 18.30 uur tussen Leeds United en Arsenal. Op zondag staan er nog drie wedstrijden gepland waaronder het duel tussen Tottenham Hotspur en Liverpool, ploegen die ook te kampen hebben met coronabesmettingen.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

4 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

5 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

5 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

5 uur geleden