Ook Aston Villa - Burnley afgelast wegens corona
BIRMINGHAM (ANP) - Het duel tussen Aston Villa en Burnley gaat zaterdagmiddag niet door. Bij de ploeg uit Birmingham zijn te veel coronabesmettingen geconstateerd. Daarmee komt het aantal wedstrijden in de Engelse Premier League dat dit weekeinde niet doorgaat op zes.
"Na het ontvangen van nieuwe informatie die Aston Villa vanochtend heeft verstrekt en het ontvangen van medisch advies, heeft het bestuur het verzoek goedgekeurd het duel af te gelasten omdat de thuisclub niet genoeg spelers heeft om een team op te stellen," liet de Premier League weten. "Deze beslissing is gebaseerd op het aantal Covid-19-gevallen, blessures en ziekte."
Donderdag was al duidelijk dat er zaterdag al vier wedstrijden niet door zouden gaan, dat gold ook voor de wedstrijd tussen Everton en Leicester City van zondag. Op zaterdag staat er in de Premier League nu nog één duel op het programma: om 18.30 uur tussen Leeds United en Arsenal. Op zondag staan er nog drie wedstrijden gepland waaronder het duel tussen Tottenham Hotspur en Liverpool, ploegen die ook te kampen hebben met coronabesmettingen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
23 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
10 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
21 uur geleden