Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onstuimige middag en avond zorgen voor veel ongevallen op Zeeuwse wegen

Onstuimige middag en avond zorgen voor veel ongevallen op Zeeuwse wegen

RILLAND - Het was gisteren een onstuimige middag en avond, daarom gaf het KNMI code geel af. Dat was te merken op de weg. In de provincie gebeurde meerdere ongevallen door gladheid op natte weggedeelten. 

Op de rotonde van de Havenpoortweg (N57) met de President Rooseveltlaan in Middelburg gebeurde even na 16.00 uur een eenzijdig ongeval. De politie, ambulance en brandweer kwamen met spoed ter plekke. De inzet van de brandweer bleek niet nodig te zijn. De betrokken auto raakte beschadigd bij het ongeval. Het is onduidelijk of er iemand gewond raakte. 

Rond 17.30 uur vond er op een rotonde in Vlissingen een eenzijdig ongeval plaats. Het is niet duidelijk wat er precies bij het eenzijdig ongeval op Nieuwe Zuidbeekseweg, ter hoogte van de Bossenburghweg, is gebeurd. De politie en ambulance kwamen ter plekke. Het ambulancepersoneel heeft iemand nagekeken. Een berger heeft de auto weggesleept.

Een kwartier later was het weer raak in Middelburg. De politie en ambulance kwamen ter plekke. Volgens de politie was er bij het ongeval op de Blauwedijk sprake van gladheid door het natte wegdek. Een persoon is met de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. 

Even na 18.00 uur gebeurde er een ongeval op de A58 bij Rilland. Daar was een personenauto van de weggeraakt en tegen de vangrail in de middenberm gebotst. De hulpdiensten rukten met spoed uit. Het is onduidelijk of er iemand gewond raakte bij het ongeval. Een berger heeft de auto weggesleept. Het verkeer kon tijdelijk over één rijstrook passeren. 

Meer uit Reimerswaal

Nieuwe Lief & Leedstraten in gemeente Reimerswaal

REIMERSWAAL - Er kunnen 15 nieuwe Lief & Leedstraten worden opgezet in de gemeente Reimerswaal. Dit volgt op de toevoeging van 8 nieuwe straten, en nu is het aan de bewoners om de handen ineen te slaan.

17 uur geleden
Persoon gewond na val op motorcrossbaan Rilland

RILLAND - Gisterenmiddag is een persoon gewond geraakt na een val op de motorcrossbaan in Rilland. De politie meldde dat de val een medische oorzaak had.

22 uur geleden
Schipper krijgt boete na gevaarlijk vaargedrag

HANSWEERT - Afgelopen weekend tijdens de landelijke Reddingbootdag in Hansweert hebben bezoekers van het KNRM-reddingstation een bijzondere ervaring opgedaan toen ze getuige waren van een daadwerkelijke hulpverleningsactie. 

1 dag geleden
Workshopdag voor wandelgroepen

REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.

1 dag geleden
Medisch ongeval op de Bathseweg: Eén persoon naar ziekenhuis overgebracht

RILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.

2 dagen geleden
Twee verkeersdeelnemers met elkaar in botsing op de Stationsweg

KRUININGEN- Op de Stationsweg zijn zaterdagmorgen twee verkeersdeelnemers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij liep één persoon letsel op. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht. Waardoor de verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.

2 dagen geleden
Auto belandt in sloot in bocht van Schelvrijwegeling

YERSEKE- In een bocht van de Schelvrijwegeling is vrijdagavond een auto in de sloot beland. De politie ging ter plaatse om hulp te verlenen. Gelukkig konden de inzittenden droog de kant bereiken. Er raakte niemand gewond. Het is niet duidelijk waardoor de auto in de sloot terechtkwam. 

3 dagen geleden